Dziewczyna od marzeń

Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: Amber Cykl: Cutler, Sutter & Salinas (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Untouchable
Małgorzata Stefaniuk
Amber
przeszłość sny miłość pomoc
Untouchable
Amber
Cutler, Sutter & Salinas (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Małgorzata Stefaniuk
przeszłość sny miłość pomoc

Książka przyjemna, z wątkiem kryminalnym. Dość ciekawie skrojona fabuła, ale tylko dla fanów lekkiej nuty zdolności nadprzyrodzonych.

To moje drugie spotkanie z tą autorką i po raz drugi spotkanie to okazuje się udane.
Jayne Krentz pisze ciekawie, tajemniczo przemycając trochę elementów fantasy.
Ta historia łączy wszystkie te elementy, szybko się czyta bo trudno rozstać się z książką kiedy chce się jak najszybciej rozwikłać zagadkę.
Na odprężenie idealna
Polecam 😊

Uwielbiam Krentz. "Dziewczyna od marzeń" ma wszystko to co lubię u tej autorki. Wartka akcja, silni bohaterowie, ciekawa zagadka i odrobina fantasy.
Polecam każdemu, a szczególnie fanom, którzy na pewno odnajdą w tej historii powiązania z innymi książkami Jayne Ann Krentz.

Z wielkim entuzjazmem zabrałam się za tę książkę, ale muszę powiedzieć, że rozczarowałam się. Nie porwała mnie, a jeszcze w środku miałam ochotę przerwać.

Trzecia część cyklu poświęcona jest Lancasterowi. Jak często bywa u autorki z męskimi bohaterami, nie można go nie lubić. Ja przynajmniej nie umiem. Jack dostaje za życiową partnerkę Winter, dziewczynę specjalizującą się w hipnozie. Przypadkowo (mniej lub bardziej) zamieszkują w sąsiadujących domkach. Najpierw jako sąsiedzi. Później Jack staje się klientem Winter, a za...

Super. Polecam

• 2019
  • 2020
  • 2021
  • Czytnik/Legimi
  • Biblioteczka domowa III
  • Jayne Ann Krentz - Cutler, Sutter & Salinas

Dodaj cytat z książki Dziewczyna od marzeń