Dziewczyna od marzeń

Okładka książki Dziewczyna od marzeń Jayne Ann Krentz
Okładka książki Dziewczyna od marzeń
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: Amber Cykl: Cutler, Sutter & Salinas (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Cutler, Sutter & Salinas (tom 3)
Untouchable
Amber
2019-06-14
2019-06-14
Małgorzata Stefaniuk
przeszłość sny miłość pomoc

Jack Lancaster jest profilerami kryminologii i konsultantem FBI,rozwiązuje nierozwiązane sprawy sprzed lat w których w głównych rolach brał udział ogień 🔥🔥. Jako dziecko ocalał z pożaru a główny sprawca okazuje się piromanem ,maniakiem ,ubostwiajacym ogień. Zdumiewająca umiejętność snu na jawie pomaga mu zajrzeć do umysłu zbrodniarza . Śledztwa pozostawiają w jego umysle ślad,dręczą go koszmary Jack poszukuje pomocy u Winter Meadows ,pięknej tajemniczej instruktorki medytacji,hipnotyzerki która potrafi czytać marzenia senne. Oboje mają za sobą nieciekawa przeszłość ,mroczną tajemnicę którą próbują walczyć...nagle powraca ten,którego Jack szuka od lat.. walka rozpoczyna się,do samego końca wygraną nie jest wiadoma ,ale bardzo zaskakująca...

Książka przyjemna, z wątkiem kryminalnym. Dość ciekawie skrojona fabuła, ale tylko dla fanów lekkiej nuty zdolności nadprzyrodzonych.

To moje drugie spotkanie z tą autorką i po raz drugi spotkanie to okazuje się udane.
Jayne Krentz pisze ciekawie, tajemniczo przemycając trochę elementów fantasy.
Ta historia łączy wszystkie te elementy, szybko się czyta bo trudno rozstać się z książką kiedy chce się jak najszybciej rozwikłać zagadkę.
Na odprężenie idealna
Polecam 😊

Jayne Krentz pisze ciekawie, tajemniczo przemycając trochę elementów fantasy.
Na odprężenie idealna
Polecam 😊

Uwielbiam Krentz. "Dziewczyna od marzeń" ma wszystko to co lubię u tej autorki. Wartka akcja, silni bohaterowie, ciekawa zagadka i odrobina fantasy.
Polecam każdemu, a szczególnie fanom, którzy na pewno odnajdą w tej historii powiązania z innymi książkami Jayne Ann Krentz.

Z wielkim entuzjazmem zabrałam się za tę książkę, ale muszę powiedzieć, że rozczarowałam się. Nie porwała mnie, a jeszcze w środku miałam ochotę przerwać.

Trzecia część cyklu poświęcona jest Lancasterowi. Jak często bywa u autorki z męskimi bohaterami, nie można go nie lubić. Ja przynajmniej nie umiem. Jack dostaje za życiową partnerkę Winter, dziewczynę specjalizującą się w hipnozie. Przypadkowo (mniej lub bardziej) zamieszkują w sąsiadujących domkach. Najpierw jako sąsiedzi. Później Jack staje się klientem Winter, a za kolejną chwilę uciekają przed psychopatycznym mordercą, który nadal ściga niedoszłe ofiary swojej przeszłości.
To bardzo klasyczna książka jak na autorkę. Dwójka bohaterów pasująca do siebie, w kłopotach, w ucieczce, w dochodzeniu do prawdy, w miłosnych relacjach. Razem stają do walki, wspierani przez rodzinę i przyjaciół, ratują życie i to nie tylko swoje.
Książka szybka w czytaniu, w sumie ciekawa, interesująca. Płynna, bez zbędnych przestojów.
Myślę, że fani autorki nie będą rozczarowani i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić im Dziewczynę od marzeń. Co z innymi? Tego nie wiem, choć podejrzewam, że znajomość i lubienie autorki mogą pomóc w pozytywnej ocenie tej książki.

Super. Polecam

Super. Polecam

• Posiadam ebooka
  • Czytnik/Legimi
  • Biblioteczka domowa III
  • Jayne Ann Krentz - Cutler, Sutter & Salinas

Dodaj cytat z książki Dziewczyna od marzeń