Historia zwierzaka z wieszaka

Dorota Gellner Wydawnictwo: Bajka wierszyki, piosenki
Bajka
wierszyki, piosenki

Na półkach: , , , ,

Moja ulubiona książka czytana codziennie z roczną Julką

To kolejna świetnie napisana i ilustrowana historyjka dla małych czytelników. Moja 3-letnia bratanica zachwycona książeczką, a od nietoperza (i oczywiście kota, bo ostatnio ma fazę na kotki) nie mogła oderwać wzroku. Mnie również bardzo się spodobała: jest ciekawa, nieszablonowa i prosta w odbiorze. Polecam!

1972

Pięknie wydana wierszowana bajka dla dzieci autorstwa Doroty Gellner zachwyciła mnie i moje przedszkolaki. Nie zabrakło inteligentnego poczucia humoru i niebanalnej historii, tym razem o nietoperzu. Książeczka ma przepiękną szatę graficzną z ilustracjami Beaty Zdęby. Usztywniane karty świetnie sprawdzą się dla młodszych dzieci.

Dyskusje

• 2020
  • Rok 2019
  • Dziecięce
  • Samodzielne
  • Biblioteka córki
  • Przeczytane z Ewą
  • Dla szkrabów

Dodaj cytat z książki Historia zwierzaka z wieszaka