Historia zwierzaka z wieszaka

Okładka książki Historia zwierzaka z wieszaka
Dorota Gellner Wydawnictwo: Bajka wierszyki, piosenki
wierszyki, piosenki
Bajka
2019-05-05
2019-05-05

Okładka książki Siostrzyczka Charlotte Ramel, Ulf Stark
Ocena 6,7
Siostrzyczka Charlotte Ramel, Ul...
Okładka książki Staś Pętelka. Dzielny pacjent Barbara Supeł, Agata Łuksza
Ocena 7,4
Staś Pętelka. ... Barbara Supeł, Agat...

Na półkach: , , , ,

Moja ulubiona książka czytana codziennie z roczną Julką

Moja ulubiona książka czytana codziennie z roczną Julką

To kolejna świetnie napisana i ilustrowana historyjka dla małych czytelników. Moja 3-letnia bratanica zachwycona książeczką, a od nietoperza (i oczywiście kota, bo ostatnio ma fazę na kotki) nie mogła oderwać wzroku. Mnie również bardzo się spodobała: jest ciekawa, nieszablonowa i prosta w odbiorze. Polecam!

2025

Pięknie wydana wierszowana bajka dla dzieci autorstwa Doroty Gellner zachwyciła mnie i moje przedszkolaki. Nie zabrakło inteligentnego poczucia humoru i niebanalnej historii, tym razem o nietoperzu. Książeczka ma przepiękną szatę graficzną z ilustracjami Beaty Zdęby. Usztywniane karty świetnie sprawdzą się dla młodszych dzieci.

Dodaj cytat z książki Historia zwierzaka z wieszaka