HERITO nr 34

Międzynarodowe Centrum Kultury
2019-04-20
2019-04-20
2082310X

Okładka książki Kwartalnik Filmowy. # 85: Wiosna 2014 - Film i media - przeszłość i przyszłość Adam Andrysek, Blanka Brzozowska, Andrzej Dębski, Barbara Gierszewska, Andrzej Gwóźdź, Alicja Helman, Barbara Kita, Konrad Klejsa, Ryszard W. Kluszczyński, Tomasz Kłys, Krzysztof Kornacki, Arkadiusz Lewicki, Tadeusz Lubelski, Anna Nacher, Małgorzata Radkiewicz, Redakcja Kwartalnika filmowego, Jakub Zajdel, Siegfried Zielinski, Piotr Zwierzchowski
Ocena 7,5
Kwartalnik Fil... Adam Andrysek, Blan...
Okładka książki Słownik Filmu Alicja Helman, Iwona Kolasińska, Barbara Kosecka, Piotr Litka, Krzysztof Loska, Tadeusz Lubelski, Jacek Ostaszewski, Andrzej Pitrus, Łukasz Plesnar, Małgorzata Radkiewicz, Iwona Sowińska, Rafał Syska, Tadeusz Szczepański, Elżbieta Wiącek
Ocena 9,0
Słownik Filmu Alicja Helman, Iwon...