( Nie )Moje serce

Joanna Prorok Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN biografia, autobiografia, pamiętnik
(Nie ) Moje Serce
9788395332005
Wydawnictwo Naukowe PWN
przeszczep serca transplantologia blog prawdziwa historia
(Nie ) Moje Serce
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788395332005
przeszczep serca transplantologia blog prawdziwa historia

"(Nie)Moje Serce to przejmująca,prawdziwa historia o strachu,o walce,o życiu i cierpieniu pani Joanny,która od siedemnastu lat walczyła z kardiomiopatią,chorobą serca,która "jak się przyczepiła ta paskuda,tak nie odpuszczała".
Ta niewielka książka to historia spisana na podstawie bloga,który p.Joanna zaczęła pisać po usłyszeniu decyzji informującej o wpisaniu jej na krajową...

• Sprzedałam/wymieniłam
  • 2019