Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków

Okładka książki Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków Renata Piątkowska, Wojciech Stachyra
Renata PiątkowskaWojciech Stachyra Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Gang Słodziaków (tom 3) Seria: Gang Słodziaków literatura dziecięca
48 str. 48 min.
2019-04-15
2019-04-15
48 min.
Gang Słodziaków

Okładka książki Jak to się zaczęło? Mity o powstaniu świata Marcin Minor, Renata Piątkowska
Jak to się zac... Marcin Minor, Renat...
Okładka książki LEGO Books. Niezwykłe opowieści o smokach Reynoso Naibe, Nnedi Okorafor, Renata Piątkowska, Helen H. Wu
LEGO Books. Ni... Reynoso Naibe, Nned...

Okładka książki Królik i Misia. Utrapienie Królika Jim Field, Julian Gough
Królik i Misia... Jim Field, Julian G...
Okładka książki Miłość Astrid Desbordes, Pauline Martin
Miłość Astrid Desbordes, P...
Okładka książki Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika Jim Field, Julian Gough
Królik i Misia... Jim Field, Julian G...

Pełna czułości i mądrych historyjek. O mocy słów i przytulania.

Pełna czułości i mądrych historyjek. O mocy słów i przytulania.

Ta część serii gangu słodziaków była dla mnie zabawna i wesoła. Treść książki była łatwa. Podobało mi się jak robili niespodziankę dla jeżyka i gdy zorganizowali urodziny dla drzewa lipy. Polecam małym dzieciom rozpoczynającym czytanie i ciekawych kolejnych przygód gangu.

Słodziaki czekają na wiosnę i odkrywają, że każdy pretekst jest dobry do zorganizowania imprezy, nawet urodziny lipy. Polecam.

Cudna dobranocka, przy której moja córka dobrze się bawiła. Ulubionym zwierzątkiem jest zajęczyca Zuzia imienniczka mojej pociechy.

Pierwsza książka z serii z którą ja i córka miałyśmy styczność. Bardzo dobrze napisane, urocze i ciepłe opowiadania. Leśna polana Pani Piątkowskiej to miejsce do którego chętnie się wraca, a przygody słodziaków ich postawy i zachowanie są dobrym początkiem rozmowy o ważnych rzeczach. Słodziaki zagościły w naszej domowej biblioteczce na dłużej.

Fajowska książka, ale są trzy powody:
1. Akcja trwała od 15.04 do 27.04 😭
2. Trzeba było wydać 69 zł na 3 naklejki z książką. Tak drogo i musiałam zamawiać naklejki z OLX 😭
3. Nie można było jej kupić za pieniążki (9,99 zł) 😭

Fajowska książka, ale są trzy powody:
1. Akcja trwała od 15.04 do 27.04 😭
3. Nie można było jej kupić za pieniążki (9,99 zł) 😭

Kilka fajnych opowieści dla dzieci, jedna nawet z dosyć ciekawym morałem, trochę jak u Ezopa. Ładnie wydana, zabawne ilustracje i znani mojej córce bohaterowie. Dodatkowym plusem jest fakt, że książka niejako sama się kupiła.

Seria Słodziaków szczególnie przypadła do gustu mojej córce. Wielkorotnie czytana na dobranoc. Z kolei mnie najbardziej podobał się dobór imion postaci m. in. Mucha Henryka.

2080

Bardzo przyjemne dla oka rysunki, nie musisz się domyślać, co to za stwory, a słodki króliczek to słodki króliczek, a nie jakaś efemeryda nowoczesna.

Kilka historii moralnych, z których najlepszą to Dobre rady.

Kilka historii moralnych, z których najlepszą to Dobre rady.

• Dla dzieci
  • Bajki
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków