rozwińzwiń

Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków

Okładka książki Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków Renata Piątkowska, Wojciech Stachyra
Renata PiątkowskaWojciech Stachyra Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Gang Słodziaków (tom 3) Seria: Gang Słodziaków literatura dziecięca
48 str. 48 min.

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Staś Pętelka. Dzielny pacjent Agata Łuksza, Barbara Supeł
Ocena 7,6
Staś Pętelka. ... Agata Łuksza, Barba...
Okładka książki Misia i jej mali pacjenci. Niespodziewani goście Aniela Cholewińska-Szkolik, Agnieszka Filipowska
Ocena 7,9
Misia i jej ma... Aniela Cholewińska-...
Okładka książki Basia i biwak Marianna Oklejak, Zofia Stanecka
Ocena 7,6
Basia i biwak Marianna Oklejak, Z...
Okładka książki Mama Mu czyta Sven Nordqvist, Jujja Wieslander
Ocena 7,5
Mama Mu czyta Sven Nordqvist, Juj...
Okładka książki Reksio. Wielka księga przygód Ewa Barska, Marek Głogowski, Anna Sójka
Ocena 7,8
Reksio. Wielka... Ewa Barska, Marek G...

2039

Bardzo przyjemne dla oka rysunki, nie musisz się domyślać, co to za stwory, a słodki króliczek to słodki króliczek, a nie jakaś efemeryda nowoczesna.

Kilka historii moralnych, z których najlepszą to Dobre rady.

Kilka historii moralnych, z których najlepszą to Dobre rady.

Pełna czułości i mądrych historyjek. O mocy słów i przytulania.

Pełna czułości i mądrych historyjek. O mocy słów i przytulania.

Na półkach: , , , ,

Ta część serii gangu słodziaków była dla mnie zabawna i wesoła. Treść książki była łatwa. Podobało mi się jak robili niespodziankę dla jeżyka i gdy zorganizowali urodziny dla drzewa lipy. Polecam małym dzieciom rozpoczynającym czytanie i ciekawych kolejnych przygód gangu.

Słodziaki czekają na wiosnę i odkrywają, że każdy pretekst jest dobry do zorganizowania imprezy, nawet urodziny lipy. Polecam.

Cudna dobranocka, przy której moja córka dobrze się bawiła. Ulubionym zwierzątkiem jest zajęczyca Zuzia imienniczka mojej pociechy.

Pierwsza książka z serii z którą ja i córka miałyśmy styczność. Bardzo dobrze napisane, urocze i ciepłe opowiadania. Leśna polana Pani Piątkowskiej to miejsce do którego chętnie się wraca, a przygody słodziaków ich postawy i zachowanie są dobrym początkiem rozmowy o ważnych rzeczach. Słodziaki zagościły w naszej domowej biblioteczce na dłużej.

Seria Słodziaków szczególnie przypadła do gustu mojej córce. Wielkorotnie czytana na dobranoc. Z kolei mnie najbardziej podobał się dobór imion postaci m. in. Mucha Henryka.

Kilka fajnych opowieści dla dzieci, jedna nawet z dosyć ciekawym morałem, trochę jak u Ezopa. Ładnie wydana, zabawne ilustracje i znani mojej córce bohaterowie. Dodatkowym plusem jest fakt, że książka niejako sama się kupiła.

Fajowska książka, ale są trzy powody:
1. Akcja trwała od 15.04 do 27.04 😭
2. Trzeba było wydać 69 zł na 3 naklejki z książką. Tak drogo i musiałam zamawiać naklejki z OLX 😭
3. Nie można było jej kupić za pieniążki (9,99 zł) 😭

• Dla dzieci
  • Bajki
  • Przeczytane w 2019
  • 2020

Dodaj cytat z książki Zamieszanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków