Piękna i Bestia

Jeanne-Marie Leprince de Beaumont Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Kolekcja Dziennika (tom 8) Seria: Kolekcja Dziennika - Najpiękniejsze bajki dla dzieci czyta Marian Opania bajki
La Bella y la Bestia
Ringier Axel Springer Polska
Piękna Bestia róża miłość
La Bella y la Bestia
Kolekcja Dziennika (tom 8)
bajki
Kolekcja Dziennika - Najpiękniejsze bajki dla dzieci czyta Marian Opania
Piękna Bestia róża miłość

Pięknie ilustrowana książka w twardej oprawie na motywach baśni Jeanne-Marie Le Prince de Beaumont z płytą CD oraz ćwiczeniami utrwalającymi wiedzę po przeczytaniu bajki. Bajka o sile miłości Pięknej do Bestii przezwycięża urok rzucony przez czarownicę.

• Audiobook
  • Ekranizacje