Destiny

Okładka książki Destiny Aleks Wirr
Okładka książki Destiny
Aleks Wirr Wydawnictwo: PAW3-B Cykl: Seria z barakudą (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Seria z barakudą (tom 1)
PAW3-B
2018-12-11
2018-12-11

Tę bardzo interesującą książkę poleciła mi przemiła Pani Bibliotekarka Małgosia. Nie zawiodłam się na niej. Wartka akcja, plastycznie przedstawione sceny, ciekawi bohaterowie. I ten ciepły, egzotyczny raj, przerwany brutalnie... Nie napiszę więcej, bo nie chcę spojlerować. Nie wierzę, że osoby, które oceniły tę książkę na 1 - czytały ją. To mi wygląda na hejt. (Cóż...)

Ci co zachwalają tą książkę to chyba dostali jakieś pieniądze za to. Książki nie da się czytać.Wiem, że autor wypuścił kolejnego gniota, ale po niego nie sięgnę, szkoda pieniędzy.

Bardzo ciekawy książkowy debiut. Miałem przyjemność znaleźć ją w naszej miejskiej bibliotece w Olsztynie. Sielankowe życie na egzotycznej wyspie Destiny pary małżeńskiej zaburzają skrywane głęboko tajemnice z przeszłości. Polecam wszystkim lubiącym klimat nieustraszonego agenta 007 Jej Królewskiej Mości.

Szkoda drzew na to "dzieło"

Szkoda drzew na to "dzieło"

Książka przeczytana dość przypadkowo.
Nie porwała, ale też nie rozczarowała. Czyta się miło i szybko.
5 na zachętę .

Książka przeczytana dość przypadkowo.
Nie porwała, ale też nie rozczarowała. Czyta się miło i szybko.
5 na zachętę .

Miłośnikom literatury życzę aby autor tej książki nigdy więcej nie sięgnął po pióro.

Rewelacja naprawdę. Świetny język, bohaterowie cudowni, szczególnie ten prywatny detektyw. Zakochałam się w nim.

Aleks Wirr Destiny Zobacz więcej