Kawaii 1/2019 (48)

Redakcja magazynu Kawaii Wydawnictwo: Bauer Cykl: Magazyn Kawaii (tom 48) Seria: CD-Action Wydanie specjalne czasopisma
Bauer
kawaii 48 kawaii 2019
Magazyn Kawaii (tom 48)
czasopisma
CD-Action Wydanie specjalne
kawaii 48 kawaii 2019

Po latach przerwy ,,Kawaii" wróciło z wielkim rozmachem. Zrobiło to, jak to miało miejsce w latach 1997-2005 z pasją.

Zatrważająca ilość anime, na sezon jesienny. Kilka wybiórczych nowości opisane. Przy screenie z "Goblin Slayer" błąd, 2 razy ten sam tekst. A pod screenem taka luka, taka dziura, aż się prosi żeby napisać o polskim wydaniu mangi.
Dalej mamy anime "Made in Abyss", a na następnej stronie już manga i tu nie zapomniano napisać że manga się ukazała na polskim rynku i pod jakim...

• 2019
  • Czasopisma
  • Magazyny M/A
  • >Pozostałe rodzaje
  • Czasopisma które posiadam
  • Kawaii
  • Magazyn Kawaii

Dodaj cytat z książki Kawaii 1/2019 (48)