Kawaii 1/2019 (48)

Okładka książki Kawaii 1/2019 (48)
Redakcja magazynu Kawaii Wydawnictwo: Bauer Cykl: Magazyn Kawaii (tom 48) Seria: CD-Action Wydanie specjalne czasopisma
czasopisma
Magazyn Kawaii (tom 48)
CD-Action Wydanie specjalne
Bauer
2019-01-25
2019-01-25
kawaii 48 kawaii 2019

Po latach przerwy ,,Kawaii" wróciło z wielkim rozmachem. Zrobiło to, jak to miało miejsce w latach 1997-2005 z pasją.

Zatrważająca ilość anime, na sezon jesienny. Kilka wybiórczych nowości opisane. Przy screenie z "Goblin Slayer" błąd, 2 razy ten sam tekst. A pod screenem taka luka, taka dziura, aż się prosi żeby napisać o polskim wydaniu mangi.
Dalej mamy anime "Made in Abyss", a na następnej stronie już manga i tu nie zapomniano napisać że manga się ukazała na polskim rynku i pod jakim wydawnictwem. "Klasa skrytobójców", "Bracia z ulicy", "Wypaczona" nie miały już takiego szczęścia.
"Pierwszy polski magazyn dla miłośników mangi i anime" , szkoda że nie ma dopisku że w Japonii. O nowościach w Polsce raczej mało się dowiemy.
Niestety lub stety, w tym numerze jest zamieszczony krótki artykuł o "Sailor Moon" ze skromną grafiką z serii "Crystal". Tym samym numer ten zagości u mnie na stałe.

Dodaj cytat z książki Kawaii 1/2019 (48)