Kawaii nr 6/2019 (51)

Okładka książki Kawaii nr 6/2019 (51)
Redakcja magazynu Kawaii Wydawnictwo: Bauer Cykl: Magazyn Kawaii (tom 51) Seria: CD-Action Wydanie specjalne czasopisma
czasopisma
Magazyn Kawaii (tom 51)
CD-Action Wydanie specjalne
Bauer
2019-10-23
2019-10-23

Jak zwykle zatrważająca ilość anime, mało wiele mang. Choć znalazło się kilka perełek, taki "Berserk" na przykład, okazał się mangą o zemście (czyli mój ulubiony motyw) a ja nic o tym nie wiem. I nawet jest wydawana na polskim rynku, ale nadal trwa i ilość tomów trochę odstrasza. Pozytywnie mnie też zaskoczył, opis autora/mangaki, a na końcu tytuły i przypisane do nich ilość tomów, oraz czy wydawane w Polsce i przez kogo.
Zdziwiło mnie to, że Netflix bierze się za anime. (dziwna oprawa graficzna, raczej się nie skuszę). Co do kina, film Pokemon z tego roku w moim mniemaniu jest zbrodnią na moje dzieciństwo, więc NIE!, nie będę tego oglądać.
Na końcu oczywiście kilka słów dla legendy, tym razem jest to seria "Dragon Ball". Kilka stron o Japonii, nauka języka i kończymy na KSK. No chyba że ktoś zaczyna od czytania listów, bardzo ciekawa rubryka. Osobiście najbardziej lubię "Bajki dziadka Darka" oraz mitologię japońską, ostatnio to chyba historia Japonii, ale też bardzo ciekawe.

Dodaj cytat z książki Kawaii nr 6/2019 (51)