Chrystus za nas, my za Chrystusa

Okładka książki Chrystus za nas, my za Chrystusa
Tomasz Greniuch Wydawnictwo: Wydawnictwo Miles biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Chrystus za nas my za Chrystusa
Wydawnictwo Miles
2018-01-01
2018-01-01
#ŻołnierzeWyklęci

Na taką książkę czekałem. Tak sądzę. Ciekawe biografie. 200 stron zdjęć - na 750. O życiu prywatnym "Bartka" mógł autor co prawda więcej napisać. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie interesowałem się NSZ-em. Jednak historia oddziału Flamego jest tak poruszająca, że trudno przejść obok niej obojętnie. Jedyne co mnie zbiło z pantałyku, to uwaga na czwartej stronie okładki. Uhm ? A to odnośnie czego ? Co jeszcze ? Widać, że pisał to młody autor. Zrobił to z pasją.

Dodaj cytat z książki Chrystus za nas, my za Chrystusa