Kup teraz - 3 oferty w cenie od 26.90 zł do 50.15 zł

Kobieta na krańcu świata 2

Bardzo lubię Martynę Wojciechowską i zawsze z ogromną przyjemnością oglądam jej programy podróżnicze. Tym razem postanowiłam sięgnąć po książkę i nie zawiodłam się. Przepiękne zdjęcia i wspaniale opisane historie. Rozmarzyłam się i zatęskniłam za wakacjami 🥰

+!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część o kobietach, które żyją inaczej niż nam się wydaje. Mi najbardziej zapadła w pamięć pani z hipciem.

Gwiazdkę, podobnie jak przy wcześniejszych tomach tej serii, dodaję za wydanie książki - gładki, błyszczący papier i mnóstwo rewelacyjnych, przepięknych zdjęć. Najpiękniejsze to zdecydowanie ostatnie ze zdjęć w książce - Martyna tuląca młode oranguciątko z Borneo, jedno z bohaterów ostatniego reportażu.

Pani Martyna zawsze pisze bardzo ciekawie, wplatając fakty...

Może to kwestia opisywanych krajów (Azja i Afryka) i osobistych preferencji, ale druga część nie jest już tak rewelacyjna jak część pierwsza, chociaż nadal warta przeczytania. W tej części zdecydowanie mniej do głosu dochodzą same kobiety, więcej w niej relacji autorki.

Kto czytał, ten poleca :)
Lektura idealna, zawsze i wszędzie 🗺

2035

Martyna Wojciechowska kontynuuje swój fascynujący cykl o kobietach. Kobiety rozsiane po całym świecie, wychowane w różnych kulturach, mające różne pasje. Jakie by nie były ich historie zostały opowiedziane z pasją i zrozumieniem. Maryna Wojciechowska poza tym, że realizuje popularny program telewizyjny, potrafi też uważnie słuchać to dlatego historie w tej książce tak...

Pięknie opisane historie

Jeśli podobał się pierwszy tom, to ten również się spodoba. Podobna ciekawość ludzi, podobny szacunek dla ich wyborów i kultury życia. Bogato ilustrowana zdjęciami. Nawet jeśli ktoś oglądał programy, to warto przeczytać, bo książka poszerza wiedzę z danej opowieści (kraju, osoby, pasji). I bonus od autorki - niedługi, ale bardzo ciekawy ostatni rozdział o zespole...

Pierwszy kontakt z piórem Wojciechowskiej, historie niezwykle ciekawe, wspaniali ludzie, choć coś mi zgrzytało w samym zapisie. Bardzo dobra książka dająca spojrzenie na świat z innych perspektyw.

1 798
  • Podróżnicze