Kobieta na krańcu świata 2

Pięknie opisane historie

Jeśli podobał się pierwszy tom, to ten również się spodoba. Podobna ciekawość ludzi, podobny szacunek dla ich wyborów i kultury życia. Bogato ilustrowana zdjęciami. Nawet jeśli ktoś oglądał programy, to warto przeczytać, bo książka poszerza wiedzę z danej opowieści (kraju, osoby, pasji). I bonus od autorki - niedługi, ale bardzo ciekawy ostatni rozdział o zespole...

Pierwszy kontakt z piórem Wojciechowskiej, historie niezwykle ciekawe, wspaniali ludzie, choć coś mi zgrzytało w samym zapisie. Bardzo dobra książka dająca spojrzenie na świat z innych perspektyw.

Siedem historii o kobietach z różnych stron świata. Każda inna, ukształtowana przez środowisko w jakim przyszło jej żyć. Cudowna podróż, ukazująca rozmaitość kultur i wartości. Piękne, kolorowe zdjęcia dopełniają całość.

1 735
  • Podróżnicze