Tacet a mortuis

Okładka książki Tacet a mortuis Amo Jones
Okładka książki Tacet a mortuis
Amo Jones Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Elite King’s Club (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Elite King’s Club (tom 3)
Wydawnictwo Kobiece
2019-03-20
2019-03-20
2018-05-14
Monika Wiśniewska
tajemnice seks erotyka nienawiść uczucia niebezpieczeństwo miłość rodzina zdrada zazdrość kłamstwa

Ta część miała w sobie ogromną dawkę mega spicy scen i to takich, że chciałam jeszcze! Podobało mi się, że autorka jest otwarta i wplotła w historie odważniejsze sceny typu sex grupowy🔥 mimo iż sam jej styl pisania nie bardzo mi odpowiada.
Niemniej jednak, od pierwszego tomu moim ulubionym bohaterem jest Nate i to w dalszym ciągu się nie zmieniło - dlatego z jeszcze większym zapałem chwytam za 'Malum' 🔥

Fabuła jest okej ale bardzo dużo nieścisłości i parę razy się pogubiłam co się dzieje. Bezsensowne wahania nastrojów i zmiany zdania i zachowań. I oczywiście z połowa "królów " nie rozmawia a czuje ze to jej rodzina serio?

Chyba najlepsza z 3 dotychczas przeczytanych części. Doszukałam się mocnej inspiracji seria Devils Night Penelope Douglas. Niestety do Pen Amo jeszcze dużo brakuje. Nie "zakochałam" się w żadnej z postaci. Nie sądzę bym kiedyś wróciła i przeczytała ją raz jeszcze.

⭐⭐⭐⭐
Tacet a Mortuis

Maddy zderza się z rzeczywistością - jej przybrana matka, która była inicjacją Bishopa żyje, jego była dziewczyna również; okazuje się adoptowana i ma brata bliźniaka oraz dwóch innych. Zdenerwowanie skłania ją ku błędom i zbliżeniu z dwoma z królów. Zdrada ją wiele kosztuje - traci Bishopa a Tatum kłóci się z Nate'm, który wciąż jest pochłonięty nienawiścią z miłości do Tillie. Deamon wzywa królów na wyspę Zagubionych Chłopców, gdzie odnajdują żywego Srebrnego Łabędzia.

Trzecia część serii Elite King's Club jest moją ulubioną. Wątki są pozamykane a styl autorki polepsza się z każdą kartką. Sceny zbliżeń wciąż emocjonują a dialogi bardziej dopracowane.
Zakończenie ponownie zmusza do sięgnięcia po kolejny tom, który będzie perspektywą Nate'a i jego partnerki 🙊
Ps. Scena usunięta jest gorąca 😳

#bishop #elitekingsclub #amojones #tacetamortuis #seria

⭐⭐⭐⭐
Tacet a Mortuis

Akcja się zagęszcza. Podobała mi się narracja prowadzona przez Madison i Bishopa. Autorka wpuściła nas na trochę do głowy jednego z królów. Zakończenie jest tak skonstruowane, że jak tylko jesteś wytrwały to chcesz sięgnąć po 4 tom, żeby dowiedzieć się więcej.

Całkiem fajnie, chociaż czasem za bardzo zagmatfane. Dodatek na końcu jest bardzo interesujący (lepszy niż erotyk którego czytałam).

Banda rozpieszczonych amerykanskich dzieci. Glowna bohaterka poznaje swojego brata blizniaka, i dzien pozniej laczy ja z nim wiez wprost kosmiczna i nierozerwalna. Jego smierc jest dla niej tragedia, pomimo ze widziala go chyba lacznie z 3 razy. Z innym bratem poszla do lozka w jakims dziwnym wielokacie, bo tak bardzo ja pociagal. Wiec to chyba jej najwiekszy bol, ze nie mogla zaliczyc wlasnego brata.
Jej niby chlopak traktuja ja jak najgorsza szmate, ale ona go kocha, i wie ze on ja takze.
Szkoda czasu, fabula kuleje, postacie sa zbudowane na kolanie, bez zadnego zaplecza. Zle sie to czyta, nie wiem jak na ten chlam trafilam, i moje jedyne pociesenie ze to przesluchalam, a nie czytalam.

Zakończyłam trzecią najlepszą  część  w ktorej nastąpiło totalne "tornado" intryg .
Madison poznaje swoją przeszłość która jest zlepkiem obłudy i fałszu. Co najgorsze w tej intrydze są  kłamstwa Bischopa które okazują się miażdżące dla Madi która czuję się zmanipulowana i oszukana.
W swojej złości popełnia jeden błąd ,oddając się namiętności  prawie zdradza Bishopa.
A za zdradę jest kara .Ktoś za to zapłaci?

Czym dalej w lekturę tym więcej wątków z poprzednich tomów  znajduje swój finał. Ukryte do  tej pory nieznaczące postacie  puentują jednoznacznie swoją obecność.
🌺
Był pewien moment w scenie z Damonem którego nie mogłam na bierząco zrozumieć "oszustwo".Czytałam tą scenę walki kilka razy.
Zastanawiałam się o co chodzi w jego schizofremicznym świecie.
Dopiero jak z lekturą poszłam dalej zrozumiałam zawiłosć tej sceny.
I walkę jaką Daemon toczył sam ze sobą.
"Strata bliskiej osoby".
Było mi smutno czytając o śmierci bohatera,  mając świadomość ,że autorka  Amo Jones zawarła w niej smutek po utracie swojego ojca . A dokładając  finałową scenę śmierci podkreśliła swój żal.
A ja tym bardziej wczułam się w rozpacz i ból Madi .
Podsumowujac trzy tomy. 📚📚📚
Każdy wynosił coś nowego. Byłam zniechęcona po pierwszym tomie ale dzięki moim super koleżankom z bookstagrama postanowiłam trwać. I za to wam dziekuję dziewczyny ❤❤❤
Seria rozwijała się powoli ale było warto przetrwać bo finalnie okazała się ciekawa i wciągająca.
Masz tu wszystko miłość, seks,przemoc a nawet dziwaczną sektę. Dodatkowo na koniec dostałam usuniętą scenę aż mi poliki spąsowiały. ☺☺☺
Niedługo sięgnę po czwartą część "Malum" .
Bo zakończenie epizodu Madison i Bishopa  otworzyło finalnie następną skomplikowaną historię Tillie i Nata.

A za...

Absurdalna i dość niesmaczna, chyba tak można określić całą tą serie.

Absurdalna i dość niesmaczna, chyba tak można określić całą tą serie.

Ostatnia część o losach Madison i Bishopa jest równie ekscytująca jak poprzednie. Bohaterowie razem z przyjaciółmi stawiają czoła przeciwnościom losu i starają się przeć do przodu. Nic nie jest łatwe, pojawiają się kolejne niedogodności, ale w grupie mają większe szanse na sukces.
Czy będą mogli żyć w spokoju? Czy skończą z tajemnicami? Dowiedź się sam/a, bo warto ;)

Amo Jones Tacet a Mortuis Zobacz więcej