Kup teraz - 1 oferta w cenie od 6.99 zł do 6.99 zł

Jak to daleko - Jachtostopem i autostopem z Podlasia do Meksyku

Tomasz Jakimiuk Wydawnictwo: JAK TO DALEKO literatura podróżnicza
JAK TO DALEKO
jak to dalego ksiazka jakimiuk ksiazka podroze ksiazka autostop podroze jachtostopem tomasz jakimiuk ksiazka meksyk podroze meksyk
literatura podróżnicza
2018-12-10

Rzadko kiedy czytam książkę "jednym tchem". Przeczytałem ją w listopadzie 2019 roku, a mamy teraz październik 2020 i poczułem, że chcę do niej wrócić. Przeczytałem ją drugi raz z podobnym zaangażowaniem, co pierwszy. Opisane historie potrafią sprawić, że człowiek czuje się tak jakby był częścią całej opowieści. Niekiedy zalewałem się łzami ze śmiechu. Innym razem nie...

Pseudoporadnik motywacyjno-podróżniczy jakich cała masa na rynku. Autorowi ewidentnie brakuje warsztatu literackiego. Podczas czytania odnosi się wrażenie, że autor nie przeczytał chyba żadnej książki. Self publishing jest tu chyba nieprzypadkowy. Wygląda na to, że po prostu żadne wydawnictwo nie chciało jej opublikować. Spore rozczarowanie.

Książka pisana prostym i przystępnym językiem. Jak się czyta to czuć przygodę, którą przeżywał. Jest to pierwsze dzieło Tomka - autora, jak i bohatera książki. Śledzę go od samego początku i czekam już z niecierpliwością na kolejną z Chin! Ten młody chłopak zaskakuje na każdym kroku! Polecam przeczytać!

• 2021
  • Podróże