Ona. Pytania intymne

Zbigniew Lew-StarowiczKrystyna Romanowska Wydawnictwo: Czerwone i Czarne poradniki
9788366219014
Czerwone i Czarne
poradniki
9788366219014

Dobre uzupełnienie do książki On. Pytania intymne. Polecam

Przyjemna forma, którą czyta się szybko, a do tego skrywa wiele ciekawych informacji na temat kobiecego ciała, fantazji itp. Znakomicie przeprowadzony wywiad z profesorem Lew-Starowiczem! Mimo, że są fragmenty, z którymi się nie zgadzam to uważam, że jest to książka warta przeczytania i polecenia. Teraz czas zabrać się za część "On" :)!

Nuda i tendencyjność. Więcej słów nie znajduje. O ile "On. Pytania intymne" jeszcze jakoś przeczytałam i nawet coś zapamiętałam, to jeśli chodzi o "Ona. Pytania intymne" nie pamiętam nic. Totalna pustka, żadnych emocji, ani żadnych refleksji, nawet wiedzy. Jak ktoś ma za dużo czasu to może to przeczytać i nie będzie to, aż taki zmarnowany czas, bo jednak jest tam kilka...

Świetna rozmowa Krystyny Romanowskiej z wybitnym Zbigniewem Lew-Starowiczem. Czyta się bardzo szybko, nie ma lania wody, a wszystko jest rzeczowo tłumaczone. Z pewnością sięgnę po inne dzieło "On. Pytania intymne". Każdy kto szuka rzetelnych informacji na temat kobiecej seksualności podanych w przystępny sposób powinien sięgnąć po tę książkę.

Bardzo uraziła mnie jedna kwestia i muszę o tym napisać. Respondent wyraża opinię, że kobieta ma prawo chcieć podjąć się operacji plastycznej, jeżeli jej wargi sromowe nie są "ładne" (?), czyli - podręcznikowe, co się zdarza NIEZWYKLE rzadko. Bo kobieta musi się dobrze czuć sama ze sobą, bo przecież jej wartościowanie siebie zależy widocznie od jej sromu; bo chyba, na to...

Ona, pisana jest w formie wywiadu. Rozmowę z Panem Lwem-Starowiczem prowadzi Krystyna Romanowska i muszę przyznać, że czyta się to naprawdę dobrze, język jest prosty i łatwy w zrozumieniu (nie jest to typowy naukowy „bełkot”), dzięki czemu można naprawdę przyswoić dużą ilość wiedzy!
To, co jeszcze mnie urzekło to okładki! Wiem, że nie powinno się oceniać książki po...

Książka, którą polecam każdej kobiecie, jeśli chce poznać siebie, swoje ciało.
Pozycja napisana w postaci wywiadu, nie zanudza. W klarowny sposób przekazuje cenne wskazówki dotyczące życia seksualnego kobiet.

Interesujące pytania i odkrywcze, czasem zaskakujące odpowiedzi.
Warto przeczytać, żeby poznać siebie i spojrzeć z dystansu na swoje relacje z innymi.

Świetna sprawa. Łyknęłam ciągiem obie części - ONA i ON. Bardzo lekka, forma wywiadu sprawia, że książkę czyta się bardzo szybko. Aż szkoda, że tak szybko się kończy. Polecam dla kobiet i mężczyzn.

Lubicie poradniki? Czytacie np. takie o seksie, uczuciach, bądź relacjach damsko - męskich? Przyznam się, że ja ich unikam. Po prostu nie trafiam na fajne tytuły i wolę wybrać literaturę faktu, niż kolejny "mądry" poradnik jakiejś gwiazdeczki, czy pseudo-naukowca.

💮Z tym tytułem jest inaczej. Chyba każdy z Was słyszał o profesorze Zbigniewie Lwie Starowiczu. Jest on...

• 2020
  • 2020