Ona. Pytania intymne

Okładka książki Ona. Pytania intymne
Zbigniew Lew-StarowiczKrystyna Romanowska Wydawnictwo: Czerwone i Czarne poradniki
poradniki
Czerwone i Czarne
2019-10-16
2019-10-16
9788366219014

Mimo, że czytałam większość książek tego duetu to o wielu kwestiach zawartych w tej dowiedziałam się po raz pierwszy. Bardzo ciekawa.

Kolejny Lew-Starowicz i kolejne rozczarowanie.
Wg opisu książka stanowi między innymi: "dla panów podpowiedź, jak uszczęśliwić w łóżku partnerkę"....????
słucham?... w którym miejscu była o tym mowa??...
Książka to ciągle pouczanie nas kobiet jakie powinnyśmy być żeby zaspokoić męskie pragnienia, zbudować szczęśliwy związek I PRZY OKAZJI dać sobie radość z seksu- który BĘDZIE WYNIKIEM NASZEJ PRACY- np trenując mięśnie kegla. Wg respondenta dla kobiety zadowolenie sprawy sam seks bez orgazmu bo przecież kobiety podchodzą do seksu inaczej niż mężczyźni dla których spełnienie to orgazm- co za bzdury!. Ja lubię orgazm i po to właśnie uprawiam seks.
Wiele się mówi na temat tego co kobieta może zrobić zeby pomóc parze w łóżku, ale niewiele się mówi że mężczyzna- król i władcza robi niewiele, a jak już zdecyduje się na miłość oralną to trwa to nie dłużej niż 2 minuty!...
Tłumaczenie, że kobieta jest szczęśliwa nawet bez orgazmu ponieważ dla nas ważna jest bliskość jest nie pierwszym tłumaczeniem przez Lecha Starowicza nieporadności mężczyzn.
Zamiast nas pouczać o naszych waginach i mięśniach kegla można by napisać coś mądrego na temat sztuki zadowalania kobiet. Bo można! oczywiście łatwiej jest wymyślić milion wymówek i zrzucić odpowiedzialność za słaby seks na kobietę..

Nie znalazłam podpowiedzi dla mężczyzn jak zadowolić kobietę, znalazłam wiele przytyków do kobiet. Trzeciwj pozycji Starowicza boję się czytać.

Kolejny Lew-Starowicz i kolejne rozczarowanie.
słucham?... w którym miejscu była o tym mowa??...

Byłam ciekawa tej książki i cieszę się, że ją przeczytałam. Dowiedziałam się nowych jak i rozszerzyłam wiedze na tematy które wiedziałam. Sądzę, że książkę tę powinny przeczytać osoby w różnym wieku jak i płci. Napisana w prosty, zabawny sposób. Polecam!

książka dobra, napisana zabawnie i lekko, nie odkrywa ameryki, ale może uświadomić kilka rzeczy

Dobre uzupełnienie do książki On. Pytania intymne. Polecam

Dobre uzupełnienie do książki On. Pytania intymne. Polecam

Przyjemna forma, którą czyta się szybko, a do tego skrywa wiele ciekawych informacji na temat kobiecego ciała, fantazji itp. Znakomicie przeprowadzony wywiad z profesorem Lew-Starowiczem! Mimo, że są fragmenty, z którymi się nie zgadzam to uważam, że jest to książka warta przeczytania i polecenia. Teraz czas zabrać się za część "On" :)!

Nuda i tendencyjność. Więcej słów nie znajduje. O ile "On. Pytania intymne" jeszcze jakoś przeczytałam i nawet coś zapamiętałam, to jeśli chodzi o "Ona. Pytania intymne" nie pamiętam nic. Totalna pustka, żadnych emocji, ani żadnych refleksji, nawet wiedzy. Jak ktoś ma za dużo czasu to może to przeczytać i nie będzie to, aż taki zmarnowany czas, bo jednak jest tam kilka ciekawych informacji i dość dobrze się to czyta. Natomiast jak ktoś chce coś bardziej naukowego, ciekawszego to lepiej wybrać coś innego. Słabe to było.

Świetna rozmowa Krystyny Romanowskiej z wybitnym Zbigniewem Lew-Starowiczem. Czyta się bardzo szybko, nie ma lania wody, a wszystko jest rzeczowo tłumaczone. Z pewnością sięgnę po inne dzieło "On. Pytania intymne". Każdy kto szuka rzetelnych informacji na temat kobiecej seksualności podanych w przystępny sposób powinien sięgnąć po tę książkę.

Bardzo uraziła mnie jedna kwestia i muszę o tym napisać. Respondent wyraża opinię, że kobieta ma prawo chcieć podjąć się operacji plastycznej, jeżeli jej wargi sromowe nie są "ładne" (?), czyli - podręcznikowe, co się zdarza NIEZWYKLE rzadko. Bo kobieta musi się dobrze czuć sama ze sobą, bo przecież jej wartościowanie siebie zależy widocznie od jej sromu; bo chyba, na to wychodzi, Bóg wcale nie stworzył jej z uwielbieniem i nie dał jej wszystkiego, czego potrzebuje... I tutaj należy dodać, że w tym samym wywiadzie ten sam pan opowiada o tym, jak to powinnyśmy być wrażliwe na wygląd męskiego członka, bo one nie są idealne, każdy inny i trzeba im to wybaczyć, trzeba je kochać takimi, jakie są i nigdy nie sugerować mężczyźnie, coby jego członek był jakiś "niezbyt atrakcyjny".

No halo.

I czym w ogóle jest ta atrakcyjność? Po co dalej szerzyć te idiotyczne stereotypy? Czy kobieta, na przykład, z krótkimi nogami albo wąskimi ustami nie może być dla żadnego mężczyzny atrakcyjna?

Halo.

Poza tym, w ogóle, książka o tym, że kobieta w zasadzie jest samowystarczalna, po co w ogóle jakiś mężczyzna ma stwarzać dodatkowy kłopot, ech, nie chce mi się już nawet na ten temat rozpisywać.

Ona, pisana jest w formie wywiadu. Rozmowę z Panem Lwem-Starowiczem prowadzi Krystyna Romanowska i muszę przyznać, że czyta się to naprawdę dobrze, język jest prosty i łatwy w zrozumieniu (nie jest to typowy naukowy „bełkot”), dzięki czemu można naprawdę przyswoić dużą ilość wiedzy!
To, co jeszcze mnie urzekło to okładki! Wiem, że nie powinno się oceniać książki po okładce, ale spójrzcie tylko, jak pięknie jest to zrobione! Nie ma żadnej przesady, wszystko jest zrobione ze smakiem, a listki, które symbolizują waginę - PRZEPIĘKNE!
Uważam, że naprawdę warto zaopatrzyć się w te dwie pozycje i serdecznie polecam je każdemu.

Zbigniew Lew-Starowicz Ona. Pytania intymne Zobacz więcej