Muse

Katy Evans Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Manhattan (tom 3) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Manhattan (tom 3)
literatura piękna
angielski

Książkę czytało się lepiej niż 2 tom, chemia pomiędzy bohaterami była niesamowita.
Becka i Noah poznają się na lotnisku. Noah od razu chce zaciągnąć Beckę do hotelu ale pomimo tego że ona odmawia mu wielokrotnie ten nie daje jej spokoju. Trochę brzmi creepy i pewnie by takie było w rzeczywistości, gdyby nie to że to książka a koleś jest przystojny ;)
Nie mniej cała...

Sobota 28.03 - wieczorem skończyłam czytać „Lennon” Scarlett Cole i postanowiłam, że teraz w końcu przeczytam Katy Evans cykl „Manhattan”. Godzina 23:30 hmmm a może jeszcze dziś zacznę, może jeden rozdział zobaczymy czy mnie wciągnie. No i… „Magnat” tak mnie wciągnął, że nie odłożyłam książki dopóki jej nie przeczytałam do końca! I to w sumie najlepiej podsumowuje moją...

Trzecia i ostatnia część serii Manhattan.

Katy Evans co jakiś czas pokazuje nam imponujące okładki swoich nowych książek. Ostatnio autorka wyciszyła się z życia publicznego, co oznacza, że wena jest blisko i zapewne właśnie tworzy nam kolejną świetną pozycję.
„Muse” wyszło niedawno, ale dopiero...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie jest ważne gdzie, ważne z kim.
Wzruszyłam się.
Ta historia jest bardzo dobra, może zbyt baśniowa i szalenie nierealana. Czytałam szybko i z zaciekawieniem.
Historia przywołuje bardzo miłe emocje i ważne w moim życiu chwile.
Warto było poświęcić trochę czasu.

• Brakujące części
  • Chcę w prezencie