Praga II - Nasza historia

Przegląd Praski
praga praga II warszawska praga
historia
praga praga II warszawska praga

Przeczytałem! Świetnie zredagowana i przygotowana pozycja, autor wykonał tytaniczną pracę. Dziękuję!

Bardzo dobra lektura, nie tylko dla mieszkańca osiedla Praga II czy Warszawiaka. Książka pokazuje przez ten mikroświat jak zmieniała się Polska po II Wojnie Światowej

Autor włożył bardzo dużo pracy w zebranie i opracowanie materiałów osiedla, którego historia nigdy nie została kompleksowo ujeta w formie publikacji. Dobra robota.

• 52 w 2018
  • Biblioteka papierowa