Córka burmistrza

Esteri
Figlia del podestà
literatura obyczajowa, romans
Anna Osmólska-Mętrak

Włochy, 1931 rok. Burmistrz miasteczka Bellano, Agostino Meccia, chce zrealizować bardzo drogą, ale niezwykle nowoczesną inwestycję - otworzyć linię lotniczą hydroplanów, czego będą mu zazdrościć włodarze innych gmin. Co się jednak stanie, jeśli pilot hydroplanu wcale nie ma licencji pilota? Gdzie w takim razie podział się pilot? A gdy jeszcze dodamy, że córka burmistrza...

• Przeczytane w 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Córka burmistrza