Jak schować lwa

Helen Stephens Wydawnictwo: Amber Cykl: Jak schować lwa (tom 1) Seria: Przyjazna Łapka opowieści dla młodszych dzieci
How to Hide a Lion
Amber
How to Hide a Lion
Jak schować lwa (tom 1)
opowieści dla młodszych dzieci
Przyjazna Łapka

Książka o lwie, który chciał kupić kapelusz, a wyszła z tego niezła draka dzięki której znalazł przyjaźń i został bohaterem. To tyle w skrócie.
A tak ogólnie to bardzo przyjemna książka do czytania, zaś dzieci ukochały ją i chciały czytać na "okrągło". Urocza, pełna ciepła, ciekawa, pomysłowa i bardzo kolorowa.

Autorka wpadła na świetny pomysł by wielkiego i groźnego króla...

Książki nie ocenia się po okładce a wielkiego lwa można? W pewnym małym miasteczku pojawił się duży lew, który na pewno jest groźny i zły, więc należy natychmiast go złapać. Podczas gdy twa obława mała Malwinka ratuje kota z opresji, sprytnie ukrywając go w swoim domu. Ogromnego kociaka nie tak łatwo schować. Mimo usilnych starań dziewczynki mama odkrywa nowego pupila...

• Dla dzieci
  • Z biblioteki
  • Dziecięce
  • Książki
  • Dziecięca
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa

Dodaj cytat z książki Jak schować lwa