Everything I Never Wanted

2018-06-21
2018-06-21
9781977312822

Piękna historia miłosna nie tylko dwóch ludzi po przejściach,
ale też miłości rodziców i dziecka, miłości do rodzeństwa. Historia o sile przyjaźni, gotowości do poświęcenia i dokonywania trudnych życiowych decyzji. Historia z nutką tajemnicy wciąga, chwyta i już nie puszcza.
Postacie rewelacyjnie wykreowane, realne, nieprzerysowane zarówno pierwszo jak i drugoplanowi.
Czyta się lekko, przyjemnie - po postu nie sposób ją odłożyć. Mnie tak wciągnęła, że było mi mało i od razu przeszłam do kolejnego tomu - historii o Nashu i MAcy którą polecam z całego serca.
Sposób w jaki pisze K.Street mnie osobiście przypadł do gustu i z pewnością sięgnę po więcej książek. Według mnie było warto! Książka którą przeczytałam ok miesiąc temu i dalej pamiętam :-) to już coś.

Piękna historia miłosna nie tylko dwóch ludzi po przejściach,

Historia Cam, Tuckera i Robaczka rozwijała się powoli, ale z takim sympatycznym zaparciem. To była taka ciepła opowieść. Z naprawdę przyjemnością czytałam o rodzącym się uczuciu C i T oraz natychmiastowej miłości Cam z Shyanne. O d samego początku dało się odczuć, że za historią Tuckera kryje się coś więcej, i być może moje domysły nie były w 100% celne, to jednak w jakiejś części miałam rację 😊Końcowe rozdziały były dość emocjonujące i na swój sposób irytujące. Było już tak sielankowo, a tu boom wypadek. Nie mnie oceniać zachowania Tuckera, w końcu jest rodzicem, a ja nie – tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak ktoś w takiej sytuacji zareaguje. Autorka jednak aż nadto wzmocniła niechęć Tuckera do Camryn, że było mi jej szkoda. Na szczęście Nash był na miejscu (jestem taka ciekawa jego historii z Macy!!! :P). To co było wielką niewiadomą przez całość książki troszkę mnie rozczarowało. Rozstanie Tuckera z Holly nie było aż tak traumatyczne dla mnie – rozumiem, że czuł się odpowiedzialny za swojego brata i jego żonę, ale czemu zaraz ciągnąć też swoją dziewczynę? Skoro wiedział, że jest wolnym ptakiem? I później jeżdżenie po niej, że jako młoda dziewczyna nie wzięła odpowiedzialności jak on. Autorka za bardzo przerysowała tutaj i mam do niej trochę żalu – przyjmijmy, że większość młodych ludzi by tak postąpiła. Tucker był wyjątkowy, ale jego dziewczyna wcale nie musiała taka być. Poza tym małym minusem cała książka bardzo mi się podobała 😊były momenty czułe, seksowne, ale również pełne humoru (zwłaszcza z Robaczkiem). Epilog jest jakby ukoronowaniem drogi jaką przeszli Ci ludzie, żeby mogli w końcu poczuć się w swojej skórze dobrze 😊

2073

Tucker miał nigdy więcej nie wracać do swojego rodzinnego miasta ale tragedia w jego życiu zmieniła wszystko, musiał wrócić i zaopiekować się swoja rodziną , po kilku latach jest wdowcem z małym dzieckiem i wtedy na jego drodze staje Camrym złamana kobieta, która szuka nowego miejsca do życia. Wszystko się pięknie układa aż do dnia kiedy przez słowa , które wypowiada prawie ją traci.

• M: Samotny rodzic
  • M: Dziecko