Perversion

T.M. Frazier Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Perversion Trilogy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Dark Romance MC Mafia Gang
Perversion Trilogy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Dark Romance MC Mafia Gang

Jedynie na co mnie stać po przeczytaniu książki to przetarcie twarzy palcami od czoła po brodę . Ciężki temat.

Typowa twórczość tej autorki. Wciąż stały dobry poziom. Czytało się bardzo przyjemnie i szybko. Jestem ciekawa kolejnych części.

Żadna z książek tej autorki nie należy do pospolitych i banalnych. Bardzo mroczne i niebezpieczne tematy. Ludzie przepełnieni złością, podejrzliwością ale także zaufaniem i miłością. Nawet najgorszy człowiek potrafi się zmienić i pokochać drugą osobę. Aż trudno uwierzyć, że istnieje tyle zła, które potęguje i zbiera żniwo. Na szczęście w tym niebezpiecznym, gangsterskimi...

Jak dla mnie szkoda czasu. Tytuł nie ma nic wspólnego z powieścią. Liczyłam na coś otrzejszego...trzeba było (po raz kolejny) przeczytać opis!!! Nauczka dla mnie, a że mnie poniosło i kupiłam wszystkie 3 części naraz to teraz męczę. Dobra opowiastka dla tych nieco bardziej dorosłych nastolatków.

Emma 12 lat i Tristan 16 lat wychowują się w rodzinach zastępczych,on nie lubi dotyku, nikt go nie chce bo jest inny, ona umie robić równe sztuczki magiczne i urabiać ludzi i tak właśnie po raz pierwszy się spotkali gdy wrabiała go by przygarnął bezdomnego kota. On zostaje zwerbowany do rodziny zastępczej gdzie jest kochany takim jaki jest,a ona w brew swojej woli zostaje...

Na półkach: , , , , ,

Emma i Tristan to para dzieciaków z domów zastępczych, których życie nie oszczędzało. Kiedy ona spotkała go w wieku 12 lat i wcisnęła mu pod opiekę kotka wraz z niezłą bajeczką, jednocześnie go okradając, jej dotyk go uzdrowił wewnętrznie. Jemu poprawiło się w życiu, jej znacznie pogorszyło, bo trafiła pod opiekę bezwzględnego mafiozo i tylko dzięki swoim złodziejskim...

• 2020
  • 2019