Porypana Panna

Marta Tatka Wydawnictwo: Wydawnictwo BURZA Marta Tatka publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo BURZA Marta Tatka
cytaty myśli rzeczywistość humor erotyka życie
publicystyka literacka, eseje
cytaty myśli rzeczywistość humor erotyka życie

czytało się przyjemnie, przemyślenia na różne tematy, lekka, przyjemna, chwilami bardzo w punkt , kobieca przede wszystkim

Jak sam tytuł wskazuje. Trochę zabawna, trochę cięta. Jak nie wiesz jak wsadzić szpilę partnerowi to po przeczytaniu już napewno będziesz wiedziała.

Moja druga połówka przytargała to do domu. Cieszyła się jak małe dziecko z klocków lego.
Intrygujący tytuł, fajne panny na okładce i ta radość w oczach mojej lubej... No nie mogłem nie zerknąć!

Książka jest ciekawa, zabawna. Kobiecy punk widzenia, nie kolorowany na różowo. Mnie nie zniechęciły żarty na temat mężczyzn, bo o blondynkach też jest dużo dowcipów.

"Nie...

Sięgnęłam po książkę, bo ujęła mnie okładka i zakręcony tytuł. Otworzyłam na przypadkowej stronie i trafiło w dziesiątkę! Druga, trzecia myśl - wciągające, świeże, inne - dlatego zakupiłam "Porypaną Pannę". Nie żałuję. Nie mogłam się oderwać. Książka warta polecenia.

Książka jest o mnie. Autorka jest chyba wróżką albo siedzi w mojej głowie. Egzemplarz jest pięknie wydany, tasiemka pozwala zaznaczyć ulubione fragmenty ale powinno być sto takich tasiemek. Podoba mi się papier bo jest bardzo miły i taki czysty. Dostałam w prezencie z imienna dedykacją i to chyba najbardziej trafiony prezent.

Jestem zdziwiona, sama zaskoczyłam siebie! Ale od początku. „Porypaną pannę” dostałam w prezencie. Od znajomej. Nie gustuję w takiej literaturę (blog), no ale co, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. No cóż, jak mogłam nie przeczytać. Nie mogłam. Musiałam. Chciałam. Bo to był bardzo miły prezent.

Byłam otwarta, zwarta i gotowa, cóż nowe doświadczenie. I nie spodobało...

Czytając Twoją książkę, miałam wrażenie, jakbyś siedziała w mojej głowie. Coś niesamowitego. Pozdrawiam moją imienniczkę 😘

• Do kupienia
  • 2018