Serpentine

Anita Blake (tom 26)
fantastyka, fantasy, science fiction
2018-08-07
angielski
wampiry zmiennokształtni shapeshifters meduza węże serpents zabójca łowca fantasy romans menage Anita Blake supernatural wesele

26 tom serii o Anicie Blake. Pomimo spędzenia przyjemnych dwóch miesięcy w towarzystwie Anity i jej wampirów i zmiennokształtnych, nie mogę doczekać się kolejnej części, która powinna ukazać się w Stanach w sierpniu.
Tym razem Anita, Micah i Nathaniel oraz ich ochroniarze trafią na wyspy Keys na ślub Edwarda vel Teda Forrestera. Kto by pomyślał zaczynając czytać serię, że...

W tej części są przygotowania do ślubu Edwarda/Teda. Anita mając wakacje zostaje wciągnięta w świat zbrodni i musi zmierzyć się z niespotykanym zabójca.
Dodatkowo pojawia się socjopata Olaf/Otto, który chce być znowu blisko Anity.

Jestem uzależniona od książek tej autorki... zaczęłam jako gimnazjalistka i zaczęłam kolekcjonowac jej prace. Nadal kupuje ,czekając cierpliwie na kolejne tomy. Tym razem Anita powraca do korzeni. Fajnie czytaj o detektywistycznej stronie jej pracy, szukaniu poszlak i rozwiązywaniu zagadek. Czekam co będzie w tym roku.

• Fantastyka
  • Anita Blake