Strach przed diabłem

Okładka książki Strach przed diabłem
Ks. Gilles Jeanguenin Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC Seria: Miecz ducha religia
religia
Miecz ducha
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
2018-07-27
2018-07-27
Agnieszka Kuryś

2064

Nic nowego, nic ciekawego. Dosłownie można "przelecieć" do porannej kawusi.

Książka o złych istotach duchownych.

GodzinaZksiazka.blogspot.com
Strach jest uczuciem całkowicie naturalnym i wręcz pożądanym, bo uruchamia w naszej świadomości sygnały alarmowe, kierujące naszą uwagę na niebezpieczeństwo. Zatem ostrzega i uświadamia. Czyli nie musimy "bać się strachu", a raczej być zadowolonymi, że wszystko działa w porządku. Ale co innego ostrzeganie, a co innego, kiedy przeradza się on w...

Gdy słyszysz słowo „diabeł”, co czujesz? Lęk, niewiarę, a może nic? Wierzysz w istnienie złych duchów? A może się ich boisz?

Jakiś czas temu zobaczyłam na stronie Wydawnictwa PROMIC zapowiedź książki Strach przed diabłem. O przezwyciężaniu leków i przesądów i byłam jej bardzo ciekawa!
Przyznaję, że sama często spotykam się ze skrajnymi sytuacjami – albo ktoś nadmiernie...

• Karolina
  • Do przemyśleń

Dodaj cytat z książki Strach przed diabłem