Jolanta Bremer Wydawnictwo: Nowy Świat poezja
Nowy Świat
Poezja wiersze
poezja
Poezja wiersze

Okładka książki Biesiady Poetyckie. Zeszyt Nr 10 Aneta Borewicz, Zofia Borkowska-Uzdowska, Jolanta Bremer, Krzysztof Ciemnołoński, Olga Czyżykiewicz, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Danuta Fórmanek, Ela Galoch, Paweł Grabowski, Jakub Jankowski, Dominika Kociszewska, Magdalena Komoń, Marzenna Lewandowska, Katarzyna Anna Maria Maj, Janina Majer, Miłosz Kamil Manasterski, Elżbieta Marciniak-Marcinkowska, Urszula Michalak, Marta Michalska, Daniel Mieczkowski, Katarzyna Mulewicz, Barbara Napieralska, Jarosław Nykiel, Maria Obłój-Muzaj, Barbara Orzechowska, Aleksandra Elżbieta Pietkiewicz, Natalia Pietkiewicz, Remigiusz Pilecki, Eliza Saroma, Bożena Sitek, Ilona Sobiczewska, Krzysztof Teisseyre, Andrzej Tomczyk, Andrzej Wołosewicz, Natalia Zalewska, Emil Zubelewicz, Maria Żywicka-Luckner
7,5
Biesiady Poety... Aneta Borewicz, Zof...