Given #2

komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
manga yaoi dramat romans szkolne życie okruchy życia

Mafuyu zostaje przyjęty do kapeli, w której zaczyna pełnić funkcję gitarzysty i wokalisty. Z takim składem zespół postanawia dać swój pierwszy koncert. W końcu mają w swoich szeregach wokalistę o niebywałym talencie, którego trzeba pokazać szerszej publice. Jednakże, żeby to zrobić, trzeba najpierw napisać tekst piosenki, a odpowiedzialnego za to Mafuyu targają różne...

W końcu koncert i piosenka Mafuyu, dopiero teraz zauważyłam jak w mandze akcja szybko płynie w porównaniu do anime, bo czuję, że w kolejnym tomie wejdziemy już w akcje która nie jest mi znana. Mimo wszystko emocje ciągle tak samo duże.

SPOILER!
Pocałunek jest o wiele lepszy i bardziej emocjonalnie ukazany niż w anime i bardzo żałuję, że anime wiernie go nie oddało.

W tym tomie poznajemy trochę przeszłość Mafuyu. Ta część podobała mi się ciut mniej niż poprzednia, ale nadal oceniam serię bardzo dobrze.

Bardzo dobra kreska :) Opowieść o relacjach międzyludzkich, o tym, że nie są proste i trzeba wspierać innych w ich życiu :)

Na półkach: , , , ,

Bezapelacyjnie moja nowa ulubiona manga! <3

"Zawsze myślałem, że miłość jest czymś delikatnym..
słodkim..
i czułym.
Lecz...
Dopiero kiedy sam jej doświadczyłem, uświadomiłem sobie , że to tylko złudzenie.
Ponieważ w rzeczywistości kochając kogoś, czujesz się tak, jak by coś rozdzielało Twoje ciało od środka"

Sięgając po ten tomik wiedziała, że złamie on moje serce i...

Dyskusje

• Manga