Tylko kwiaty wiedzą #3

Rihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Cykl: Tylko kwiaty wiedzą (tom 3) Seria: Boys Love komiksy
Hana nomi zo Shiru
Tomasz Molski
Kotori
manga yaoi romans dramat kotori
Hana nomi zo Shiru
Tylko kwiaty wiedzą (tom 3)
komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
manga yaoi romans dramat kotori

Na półkach: , , , ,

Przeczytałam wszystkie tomy i jestem zadowolona! Manga spełniła moje oczekiwania. Ładna kreska jak i bohaterzy przedstawieni w uroczy sposób. Cieszę się, że wybrałam akurat ją do przeczytania jako pierwszą z tego gatunku.

Miejscami naiwnie śmieszna i za bardzo wprasowana w schemat ale zostałam tą historią w pierwszym tomie zauroczona i na razie się nie "odczarowałam".

Świetne zakończenie serii! Bohaterowie uroczy, kreska aż nadto cudowna !

Piękna seria - cudowna okładka, genialna historia i urzekający bohaterowie. Kocham całym serduszkiem i naprawdę szczerze polecam.

Piękne a okładka cudowna <3

Trzeci tom mnie urzekł. Myślę, ze to koniec... ale mogę się mylić :D

• Manga
  • Mangi