Nowoczesna medycyna molekularna. Zdrowie pochodzi z Twojego wnętrza

Vital
Neue Wege der Heilung: Gesundheit geschieht von innen
zdrowie, medycyna
2018-04-27

Szlachetne zdrowie nasze jest najważniejsze – wiedzą wszyscy, którzy borykają się z problemami w tej kwestii, bo ci, którzy dysponują dobrą formą, przyjmują to jako oczywistość. Wydaje się jednak, że lepiej byłoby dbać o to, aby nawet dobrą kondycję zachować na jak najdłużej. Jesteśmy bombardowani wieloma teoriami dotyczącymi zasad zdrowego życia, diety, często sprzecznymi,...

• Brak
  • 2018