Łańcuch krwi. Część III. Na tropie Cygana

Mirosław Prandota Wydawnictwo: Psychoskok kryminał, sensacja, thriller
9788381192187
Psychoskok
Łańcuch krwi cześć III sensacja historia II wojna Prandota Mirosław
kryminał, sensacja, thriller
9788381192187
Łańcuch krwi cześć III sensacja historia II wojna Prandota Mirosław

Całość serii (trzy tomy) zaczyna się niewinnie. Ciekawie, ale jak kolejna książka sensacyjno - przygodowa. A potem. A potem kopara opada do ziemi. Powiedzieć, że ta powieść wciąga to za mało - ona porywa, powala i nie puszcza do samego końca. Od początku człowiek myśli - tak było, to wszystko prawda. Chylę czoła przed autorem. W końcu zrozumiałem a właściwie poczułem co...

Dodaj cytat z książki Łańcuch krwi. Część III. Na tropie Cygana