rozwińzwiń

2018-04-12

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

włączyłam tę książkę bez patrzenia, kto jest autorem, i już przy przy pierwszej pikantnej scenie WIEDZIAŁAM, że to musiał napisać facet, nie da się tego opisać inaczej

Wysłuchałam audiobooka czytanego przez Filipa Kosiora. Dla mnie rewelacja. Świetny lektor, wartka akcja, na pewno sięgnę po następną część.

5 i nie wiem czy to nie za dużo. w książce są pewne dziwne akcje. Do tego stopnia dziwne że śmiałem się w głos mimo, że autor chciał stworzyć zupełnie inna atmosferę. Moim zdaniem nie warto. Są znacznie lepsze książki do przeczytania, tutaj szkoda czasu.

Przesłuchałam , czytał Filip Kosior. lektor na medal :). Książka ciekawa, wciągająca, ale jak dla mnie, to nie powiedziałabym, że lekka, łatwa i przyjemna., kilka opisów takich "nie dla dzieci"...

Słuchając miałem wrażenie, ze Autor jest świeżo po kursie kreatywnego pisania powieści. Wszystko tak jak być powinno, dwie piękne panie, dwaj umięśnieni panowie po przejściach, czarny charakter, który się urwał ze smyczy, liczni niewierni mężowie i jamnik który chodzi bez smyczy. Wszyscy nieustannie wpadają na siebie w słonecznych plenerach Wrocławia, a dwie kulminacje we właściwych momentach zgrabnie dopełniają całości. Dobra lektura na niedzielny wieczór.

Lekka i przyjemna, ale przewidywalna, niewymagająca dużego skupienia. Wysłuchałam audiobook do końca ze względu na ulubionego lektora.

Dość krótka, niezbyt wciągająca. Dużo wątków, które się przecinają, brzmi aż zbyt irracjonalnie by mogły wszystkie tak na siebie oddziaływać a jednocześnie obok siebie tak blisko istnieć.

#66/52 #wdowaczyta #czystezło #tomaszwandzel
Szukając tytułów w których lektorem jest #FilipKosior trafiłam na "Czyste zło" i bardzo się z tego powodu cieszę. Krotki, ale dobry kryminał. Polubiłam detektyw Różę i chętnie poczytam o jej kolejnych przygodach.

#66/52 #wdowaczyta #czystezło #tomaszwandzel

Autor jak zawsze nie zawodzi. Polecam cała serię.

Autor jak zawsze nie zawodzi. Polecam cała serię.

Krótka a treściwa, wszystko się bardzo szybko dzieje, lubię takie konkrety

Krótka a treściwa, wszystko się bardzo szybko dzieje, lubię takie konkrety

• 2023
  • Audiobook
  • 2022
  • Audiobooki
  • Kryminał
  • W planach ebook

Dodaj cytat z książki Czyste zło