Zerwa

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Ostateczne starcie Forsta

29 Link do recenzji

Chyba najlepsza część , calego cyklu, autor musiał się nieźle postarać aby to aż tak zagmatwać. Zaskakuje niemalże na końcu kazdego rozdziału.

Ostatnia książka o przygodach komisarza Forsta, a szkoda.. No cóż być może kiedyś powróci.
Gdybym miał oceniać po kolei ksiązki(od najlepszej do najsłabszej) to wg mnie wygląda to tak
Ekspozycja,zerwa,trawers,deniwelacja,przewieszenie
Dziękuję panie Mróź kawał dobrej roboty !

Cóż, przyzwoity finał całej serii - stojącej na niezlym poziomie. Podejrzewam, ze niebawem pojawi się jakis serial albo film na jej podstawie.

Wyjatkowo dobrze czytało mi się tych 5 tomów. Po prostu polecam.

Historia komisarza Forsta kradła mi każdą wolną chwilę w ciągu dnia. To już jest koniec, a ja czuję lekki niedosyt, bo mam ochotę na więcej. Jestem pewna, że jeszcze nie raz powrócę do tej serii, bo niezaprzeczalnie stała się moją ulubioną.

Zdecydowanie najlepsza książka z serii o Wiktorze Forscie, trzyma w napięciu przez cały czas, a zakończenie jest całkowicie nieprzewidywalne!

Dwie dziurki w nosie i skończyło się :)
i dobrze się w sumie stało bo moja „przyjaźń” z krnąbrnym Forstem kradła mi sen i zaburzała rytm dnia.
Zakończenie mnie zaskoczyło i zbudowało ... Polecam :)

Audiobook
Lektor: Krzysztof Gosztyła
Ocena: 9/10

Fantastyczny lektor, doskonale interpretuje, a głosem zagra każdego. Uznaję go za jedyny udany element tej książki.

Wiktor potrafi walczyć o sprawiedliwość na świecie i sprowadzać na siebie pożary.
Czuję niedosyt co do jego dalszych losów, co z Dominiką ....

Turyści znowu glina w górach, a Frost budzi się w szpitalu. I nic nie pamięta co się wydarzyło.

W książkach podoba mi się opisy, akcja.

Wiktor Frost, jak ja kocham tego mężczyznę. Tak dla mnie jest on właśnie mężczyzną, a nie fikcyjnym mężczyzną. Jak poprzednie książki z serii ta również obsadzona w górach. Książka zaskoczyła mnie bardzo na końcu oczywiście.

Dyskusje

4 465