rozwińzwiń

Święta codzienność. O Liturgii przemieniającej życie.

Okładka książki Święta codzienność. O Liturgii przemieniającej życie. Krzysztof Porosło
Okładka książki Święta codzienność. O Liturgii przemieniającej życie.
Krzysztof Porosło Wydawnictwo: WAM filozofia, etyka
filozofia, etyka
WAM
2018-01-01
2018-01-01
liturgia święta codzienność

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Zgranie. Konferencje dla zakochanych, narzeczonych i małżonków Jacek Bernacik, Krzysztof Porosło
Ocena 7,8
Zgranie. Konfe... Jacek Bernacik, Krz...
Okładka książki Siedem tajemnic. O sakramentach Tomasz Grabowski OP, Krzysztof Porosło
Ocena 7,0
Siedem tajemni... Tomasz Grabowski OP...

Mogą Cię zainteresować

Na półkach: , , , ,

Absolutnie piękna opowieść o Liturgii, o tym, co stanowi (stanowić powinno) centrum życia chrześcijanina. Nie tłumaczy infantylnie, szanuje intelekt czytelnika. Można zobaczyć podstawowe rzeczy, ale zaraz potem autor przenosi nas na głębię, do ścisłego centrum Eucharystii.
Piękna rzecz!

Piękna rzecz!

• Religijne
  • 2018
  • 2020
  • 2023
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Święta codzienność. O Liturgii przemieniającej życie.