Receptury w Minecrafcie dla bystrzaków

Stay JesseStay Thomas Wydawnictwo: Septem rozrywka
Septem
rozrywka
2016-03-21

Okładka książki Minecraft dla bystrzaków Cordeiro Jacob, Stay Jesse, Stay Thomas
7,0
Minecraft dla ... Cordeiro Jacob, Sta...

Bardzo przydatna książka dla wszystkich fanów Minecrafta. Znalazłam w niej sporo inspiracji do tworzenia nowych budowli w świecie Minecrafta. Ciekawe opisy mniej znanych i powszechnych receptur i barwników, które można wytworzyć lub pozyskać m.in. z potworów i roślin.

• Różna tematyka

Dodaj cytat z książki Receptury w Minecrafcie dla bystrzaków