Bolesław Chromry Wydawnictwo: Korporacja Ha!art rozrywka
Korporacja Ha!art
chromry notes ha!art
rozrywka
chromry notes ha!art

"Notes" jest zbiorem świetnych rysunków Bolesława Chromrego. Takie światełko w ciemności codziennej zgnilizny, zepsucia i poczucia przegranego życia. Spostrzeżenia w punkt - aż boli. Wszystko przez łzy śmiechu. Wspaniałe!

To nie jest normalny notes. Normalne notesy nie są tak fajne, że nie jesteś w stanie w nich pisać, bo boisz się, że popsujesz.

• 2018
  • *** 📦📚🎁
  • 2021
  • Inne
  • Groszkowe
  • Tak, chcę to przeczytać
  • Z polecenia

Dodaj cytat z książki Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę