Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę

Okładka książki Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę Bolesław Chromry
Okładka książki Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę
Bolesław Chromry Wydawnictwo: Wydawnictwo Ha!art rozrywka
rozrywka
Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę
Wydawnictwo Ha!art
2017-12-01
2017-12-01
chromry notes ha!art

Patchworkowa książeczka obrazkowa dla kontrkulturowo egzaltowanych mieszczan. Pro-rządowi albo pro-religijni mieszczanie niech nie zaglądają, bo będzie krzyk, że autor obraża. Występują np. wzmianki o dwudniowym kacu albo rysunki penisów. Aha. Spoko.

Jest z tym tak, jak z artystycznymi instalacjami: widzieliście już dziesiątki podobnych, ale i tak przystaniecie i popatrzycie przez chwilę. A potem pójdziecie dalej. Może w latach '60 poprzedniego wieku byłoby to coś intrygującego, wartego otwarcia gęby do drugiego człowieka.

Autor mógłby swojej inteligencji użyć do stworzenia jakiejś dłuższej formy. A tak, to w nie do końca wiadomo co mam z tym zrobić. Pewnie dam na olx za dyszkę. Plus jest taki, że nie straciłem wielu minut, żeby napisać tę opinioreckę. Tak to jest, jak się kupuje przez net.

Wizualnie spoko.

"Notes" jest zbiorem świetnych rysunków Bolesława Chromrego. Takie światełko w ciemności codziennej zgnilizny, zepsucia i poczucia przegranego życia. Spostrzeżenia w punkt - aż boli. Wszystko przez łzy śmiechu. Wspaniałe!

To nie jest normalny notes. Normalne notesy nie są tak fajne, że nie jesteś w stanie w nich pisać, bo boisz się, że popsujesz.

• *** 📦📚🎁
  • Inne
  • Groszkowe
  • Tak, chcę to przeczytać
  • Z polecenia

Dodaj cytat z książki Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę