Boży wariaci. Historia tych, którzy porzucili karierę dla Jezusa

religia wiara nawrócenie
religia
religia wiara nawrócenie

Na półkach: , , , ,

O ile poprzednia książka autorki pt. „Cuda, znaki, boskie interwencje“ niezbyt przypadła mi do gustu, o tyle ta bardzo mi się spodobała. Krótkie opowiadania o współczesnych nam ludziach, którzy przeżyli nawrócenie i zmienili kompletnie swoje życie. Mamy tu przełożoną zakonu benedyktynek, która nadal jest członkiem Akademii Filmowej Holywoodu i w ramach tej pracy ogląda...

• Wiara, religia i życie duchowe
  • Historie przez zycie pisane/ literatura faktu /historyczne
  • <>