Boży wariaci. Historia tych, którzy porzucili karierę dla Jezusa

Okładka książki Boży wariaci. Historia tych, którzy porzucili karierę dla Jezusa
Aleksandra Polewska Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael religia
religia
Dom Wydawniczy Rafael
2013-07-10
2013-07-10
religia wiara nawrócenie

Na półkach: , , , ,

O ile poprzednia książka autorki pt. „Cuda, znaki, boskie interwencje“ niezbyt przypadła mi do gustu, o tyle ta bardzo mi się spodobała. Krótkie opowiadania o współczesnych nam ludziach, którzy przeżyli nawrócenie i zmienili kompletnie swoje życie. Mamy tu przełożoną zakonu benedyktynek, która nadal jest członkiem Akademii Filmowej Holywoodu i w ramach tej pracy ogląda filmy i przyznaje nominacje, mamy aktora, który zagrał rolę Barabasza w najsłynniejszym filmie Mela Gibsona „Pasja”, mamy i historię polskiej dziewczyny, ktora wiele przeszła, a obecnie sama jest autorką książek, i wiele innych pięknych postaci. Poprawny styl reporterski, ciekawe historie ludzkie – przeczytałam z przyjemnoscia i chciałabym wiecej takich biografii. Dziwię się, że ta niewielka książeczka (152 strony) ma tak mało czytelników.W wersji papierowej jest do kupienia w księgarniach wysyłkowych.
Ogromnie polecam.

Mała książeczka o ludziach, którzy zostawili wszystko i poszli za Jezusem. Mnie się podobały ich biografie, próby odpowiedzenia na pytania dlaczego tak postąpili. Minusem dla mnie jest mała ilość osób o których czytałem. Spokojnie można by znaleźć jeszcze wiele takich osób.
Niemniej polecam

Niemniej polecam

Jak dla mnie to bardzo fajna książka :)

Jak dla mnie to bardzo fajna książka :)

Dodaj cytat z książki Boży wariaci. Historia tych, którzy porzucili karierę dla Jezusa