Kup teraz - 9 ofert w cenie od 2.44 zł do 14.90 zł

przygoda historia
powieść przygodowa
2017-01-18
przygoda historia

Przeczytałam w ebooku na Wolnych Lekturach. Co tu dużo mówić, książka mnie kompletnie nie wciągnęła, przeczytałam, żeby skończyć. Nie ma co więcej pisać. Nie polecam.

Krzyżacy wypuszczają litewskie kobiety na wolność, chcąc na tym coś ugrać.

Dobra, krótka książka, przybliżająca w pewnym stopniu nastroje i zdarzenia czasu grunwaldzkiego. Na pewno nie może wiele nauczyć, gdyż nie zawiera szczegółów i jest dość krótka, ale myślę, że może skutecznie zachęcić do sięgania po obszerniejszą literaturę - ja, czytając, przypominałam sobie "Krzyżaków" Sienkiewicza i polecam mieć te lekturę za sobą lub tuż przed sobą,...

• Zasoby domowe
  • Polacy nie gęsi...