Świadomość Moim Wrogiem

poradniki
Ridero
2017-08-01
2017-08-01

Rozważania na temat istoty szczęścia, że jest to wybór i stan ducha a nie stan posiadanych dóbr. Sami budujemy przekonania i swoją świadomość :)

O ludzie, co za banialuki szalone, jaki okropny styl.
Autor jakiś nawiedzony, tylko bóg, bóg i bóg. Potem wlatuje rodzina, że najważniejsza i mąż i dzieci. A co ty autorze na to, że może ktoś nie potrzebuje do szczęścia dzieci? A może nie dla każdego człowieka w ogóle rodzina jest wartością? Bardzo irytuje słowo "Nas" przez całą książkę pisane z wielkiej litery, dramat. Szkoda, że nie było jakiejkolwiek korekty i mamy błędy ortograficzne i inne fajne kwiatki. Oczywiście musiał pojawić się temat seksu, który przecież jest bu i fe i trzeba hołdować wyższym wartościom.
Autorze, robię wszystko nie tak jak radzisz, i jestem cholernie szczęśliwa. Byłabym jeszcze szczęśliwsza, jakby takie książki nie powstawały.

Wyzwanie czytelnicze LC kwiecień 2021: Przeczytam książkę z okładką w moim ulubionym kolorze: czarny (12).
Tak naprawdę ta okładka jest ciemnobrązowa, ale da się to zauważyć dopiero po chwili i w powiększeniu, więc niech już zostanie.

O ludzie, co za banialuki szalone, jaki okropny styl.

• Psychologiczne

Dodaj cytat z książki Świadomość Moim Wrogiem