Małżeński labirynt

Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
małżeństwo poradnik
religia
małżeństwo poradnik

Chyba najlepszy chrześcijański poradnik małżeński, jaki dotąd przeczytałam. Przyjemnie się czyta, chociaż treści często są trudne.

Zazwyczaj nie lubię czytać książek o małżeństwie, które napisali księża. Nie dlatego, że o małżeństwie nic nie wiedzą – mam wrażenie, że wielu wie bardzo dużo. Myślę, że głównie dlatego, iż książki napisane przez świeckich pisane są prostszym i bardziej „ludzkim” językiem. Ks. Piotr Kieniewicz MIC zaskoczył mnie mocno i pokazał, że można nie tylko o małżeństwie wiedzieć,...

Pełny tekst na: GodzinaZksiazka.blogspot.com
(...)
Małżeństwo to nie słodki lukier, ale czasem i gorzka czekolada, która nie każdemu smakuje.
Kobieta i mężczyzna są partnerami. Jeśli są tak zwaną dobraną parą, to świetnie się uzupełniają. Ich odmienność kobiecej i męskiej osobowości, charakterów i sposobów działania oraz reagowania, pozwala stworzyć prawdziwą domową...

• 2015-2018
  • Wielokrotnego Użytku
  • Wyzwanie "52/2018"
  • Uczy I Pomaga
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Małżeński labirynt