Intymność. Co robić i czego nie robić, żeby być razem i cieszyć się sobą

Okładka książki Intymność. Co robić i czego nie robić, żeby być razem i cieszyć się sobą
Andrzej DepkoAnna Golan Wydawnictwo: Charaktery Seria: Bliskie wsparcie poradniki
poradniki
Bliskie wsparcie
Charaktery
2018-02-22
2018-02-22
psychika zdrowie psychiczne emocje bliskość intymość związki relacje charaktery psychologia socjologia

Okładka książki Kobiety, które pragną więcej. Życie seksualne Polek – historie prawdziwe Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewska
Ocena 6,5
Kobiety, które... Andrzej Depko, Sylw...
Okładka książki Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie Andrzej Depko, Ewa Wanat
Ocena 6,8
Chuć, czyli no... Andrzej Depko, Ewa ...
Okładka książki Zbrodnia i seks Dellfina Dellert, Andrzej Depko
Ocena 7,3
Zbrodnia i seks Dellfina Dellert, A...
Okładka książki Chciałabym, chciała... O czym Polki marzą w łóżku Andrzej Depko, Sylwia Jędrzejewska
Ocena 6,5
Chciałabym, ch... Andrzej Depko, Sylw...

Książka dobra, ale zaczyna się tendencyjnie, np. mąż ogląda filmy porno, a żona jest tym zniesmaczona. Kilka listów do redakcji wydaje mi się być napisanymi przez redkację, bo oto kobieta, której jest źle w małżeństwie planuje z mężem trzecie dziecko, innej kobiecie przeszkadza po kilku latach małżeństwa i urodzeniu dziecka, że mąż lubi agresywny seks; mam uwierzyć, że nie sypiali ze sobą przed ślubem, że mimo, iż stanowi to dla niej tak duży problem zdecydowała się na małżeństwo? Jeśli tak to rady nie powinny dotyczyć jej życia seksualnego tylko inteligencji i sposobu podejmowania ważnych życiowych decyzji. Poza takimi kwestiami książka jest dobra i warto ją przeczytać.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uważam, że warto przeczytać tę książkę, aby zobaczyć czy ma się problemy w zwiazku lub jakie konsekwencje niosą pewne zachowania. Wszystko opisane jest w oparciu o sferę seksualną pary.

Dodaj cytat z książki Intymność. Co robić i czego nie robić, żeby być razem i cieszyć się sobą