Planowanie obronne

Wacław Stankiewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej militaria, wojskowość
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
strategia planowanie logistyka
militaria, wojskowość
strategia planowanie logistyka

Książka dobra ale jedynie dla tych którzy są nieco bardziej zainteresowani ogólnym planem obronnym danego kraju, z perspektywy (co oczywiste) kraju UW i masowej wojny zbliżonej do DWSu. Specjalistyczne i tak należałoby to traktować.

Dodaj cytat z książki Planowanie obronne