Morgen ist er weg

Okładka książki Morgen ist er weg Do van Ranst
Okładka książki Morgen ist er weg
Do van Ranst Wydawnictwo: Coppenrath F. literatura dziecięca
literatura dziecięca
Coppenrath F.
2008-06-15
2008-06-15
niemiecki
rodzina rozwód emocje

Mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony książka bardzo wartościowa, bo porusza trudny i ważny temat. To plus. Czyni to pośrednio, budując sytuacje, opisując dziecięce zabawy, oraz bezpośrednio przytaczając myśli i dialogi bohaterów, tłumacząc niejako ich uczucia.
Ale... Niby wszystko ok, lecz mam jakieś dziwne wrażenie,że lektura w całym swym wydźwięku jest mocno przytłaczająca i to nie tylko ze względu na sam temat. Sądzę, że możnaby stworzyć inną atmosferę, pokazać jasne strony niektorych trudnych wydarzeń, nie tylko skupiając się na smutku. Jest to jednak moje wrażenie - osoby dorosłej.

• Ulubione 🏆💕
  • Książki mojej córeczki 👧🏼
  • Auf Deutsch 🌍

Dodaj cytat z książki Morgen ist er weg