Spory teoretyczne w prawoznawstwie. Perspektywa holistycznego pragmatyzmu

Okładka książki Spory teoretyczne w prawoznawstwie. Perspektywa holistycznego pragmatyzmu
Adam Dyrda Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar filozofia, etyka
filozofia, etyka
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2018-01-01
2018-01-01
prawo filozofia prawa teoria prawoznawstwo spory teoretyczne

Okładka książki Metodologiczne dychotomie. Krytyka pozytywistycznych teorii prawa Adam Dyrda, Tomasz Gizbert-Studnicki, Andrzej Grabowski
Ocena 0,0
Metodologiczne... Adam Dyrda, Tomasz ...