Na dnie duszy

Anna Sakowicz Wydawnictwo: Edipresse literatura obyczajowa, romans
Edipresse
kobieta literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie relacje rodzinne samotność współczesna kobieta
literatura obyczajowa, romans
2018-02-15

Książka ta ukazuje proces zdrowienia relacji rodzinnych - daje nadzieję tym, dla których twierdzenie "Z rodziną to tylko na zdjęciach..."
już jest tak naznaczone głęboko w sercu, że nie widać możliwości zmian. Z tego miejsca szczególnie warto pochwycić tę książkę, złapać głęboki oddech i na raz dodać sobie otuchy, że niemożliwe nie istnieje.
Dla mnie bomba!

To niezwykle wciągająca ,pełna emocji i niezapomnianych zwrotôw akcji historia wielopokoleniowęj rodziny i jej słodko-gorzkiej tajemnicy która pochłania bez reszty.Fabuła książki jest bardzo orginalna a piękna okładka przyciąga wzrok z której emanuje dawka pozytywnej energii ktôra kusi obietnicą wyjatkowych i niezapomnianych chwil podczas czytania.Polecam.

Fajnie się czyta a sama opowieść dość intrygująca,daje do myślenia i pozwala się zatrzymać na chwilę w naszej codzienności by zastanowić się nad naszym postępowaniem w świetle przeszłych pokoleń.

Podzielam opinie czytelników, w tej książce czegoś zabrakło. Może lepszego warsztatu, żeby wzbudzić większe emocje, może dodatkowego watku. Nie uważam jednak czasu z nią za stracony.

Historia początkowo intryguje, z biegiem czasu zaczyna nudzić. Jeśli autorka nieustannie podkreśla, jak bardzo są zdesynfekowane dłonie matki... ciężko dobrnąć do końca :(

Dziwna trochę ta historia...Bardzo ciekawie opisana trudna relacja na linii matka-córka. Pokazuje jak bardzo kształtuje ludzi ich przeszłość i przeżycia, z drugiej strony daje dla myślenia by próbowac nie popełnić błędów rodziców.

Trudno mi jednoznacznie ocenić tą książkę. Bo czytało się ją bardzo dobrze, nawet mnie wciągnęła. Choć czytając wspomnienia babci Rozalii cieszyłam się, że nie przyszło mi żyć w latach 40-tych XX wieku. Ta książka jest smutna i przygnębiająca. Jedyny promyk nadziei błysnął na końcu. Tą nadzieją jest rodzina i jej przetrwanie, mimo wszystko.

Ogólnie dobra, choć jak dla mnie za mało się w niej działo

Na dnie duszy książka trafiła w moje ręce dzięki wymianie wakacyjnej Anita Scharmach strona autorska od Paulina Sierota. Dziękuję pięknie za to że wybrałaś Anię. Rodzina to taki szczególny twór do którego dołączamy innych ludzi. Czy powtarzamy "błędy" wychowawcze rodziców? Dzięki Ani mogę chwilkę przysiąść i pomyśleć o czasach które były i tych co są teraz. Dziękuję obu Ani...

„Na dnie duszy” Anny Sakowicz – to niezwykle wciągająca, pełna emocji i niezapomnianych zwrotów akcji historia, która odsłania przed tobą nie tylko prawdziwy obraz wielopokoleniowej rodziny, ale i także jej słodko- gorzką tajemnicę, która zabierze cię w podróż po niełatwych ścieżkach odległej przeszłości.Jak zwykle Pani Sakowicz nie zawodzi. Czyta się lekko i szybko, za...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Biblioteka
  • Przeczytane 2018
  • 2020
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Na dnie duszy