Kup teraz - 10 ofert w cenie od 21.52 zł do 31.40 zł

Co to właściwie jest ten dżender? I inne felietony

Ta książka to zbiór felietonów, publikowanych na ramach "Kultury Liberalnej". Choć właściwie zaintrygował mnie temat dżender, to dostajemy solidną dawkę całkiem różnych tematów, światopoglądowo kontrowersyjnych.

To wcale nie znaczy, że osoba o skrajnie różnych przekonaniach nie wyniesie nic pożytecznego z tej pozycji, gdyż jak już wspomniano autorka nakreśla temat,...

Po mądre warto sięgać.

Z uwagi na deficyt mądrych zdań, osób czy rozmów w sferze publicznej, koniecznym jest sięganie po książki. To sprawdzona od wieków forma przekazywania myśli, która na autorze wymusza precyzowanie swojego wywody, jak również posiłkowanie się przykładami lub też racjami. Tym samym z większą ochotą zabrałem się za lekturę felietonów Emilii Kaczmarek o...

• Do kupienia
  • 2021 przeczytane
  • Polska 2050 - lista lektur
  • Rozwojowe
  • Domowa biblioteczka
  • Chcę w prezencie
  • Kontrowersje

Emilia Kaczmarek Co to właściwie jest ten dżender? I inne felietony Zobacz więcej