Wieczór taki jak ten

Patronat LC
Wieczór taki jak ten (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2017-11-08
Boże Narodzenie literatura polska matka odmiana losu powieść obyczajowa relacje rodzinne samotność spotkanie syn uczucie Wigilia

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Miłość i święta to magiczny duet

20 Link do recenzji

Książka jest przepełniona magią świąt, ciepłem, miłością i nadzieją. Święta to ludzie, uczucia, gesty,to coś w naszym wnętrzu co sprawia, że świat staje się piękniejszy.

Każdy z czytelników odnajdzie w tej książce cząstkę siebie.

Książkę czytało mi się bardzo miło i szybko. Akcja była cały czas ciekawa i nie nudziłam się czytając co najważniejsze 😊 Pochłonęłam ją w dwa wieczory. Potrzebowałam takiej książki na odprężenie się i oderwanie od nauki i codziennych obowiązków. Jeśli chodzi o język, jakim pisze autorka to na prawdę jest bardzo przyjemny i na pewno sięgnę po inne tytuły pisarki.

Jeśli...

Bardzo przyjemny świąteczny romans o zaskakującym zakończeniu.

Fajna, lekka i przyjemna. Minus za niewyjaśnienie konfliktu między starą nauczycielką, a jej córką.

Ryzykowne jest czytanie powieści, której akcja toczy się w okolicy Bożego Narodzenia, kiedy za oknem pełne słońce i środek lata☺ Jednak powieść się obroniła nawet w upale. Bardzo ciekawa fabuła. Główna bohaterka Michalina ma niezwykłą umiejętność przyciągania do siebie ludzi, którzy potrzebują pomocy. Sama bardzo wiele trudnych lekcji odebrała od życia i być może dlatego,...

Książka bardzo fajna, czytałam ją z zachwytem.

Książka lekka i przyjemna, momentami pewne sytuacje trochę przerysowane i nierealne, ale ogólnie bardzo dobrze i szybko się czyta. Poruszone różne kwestie i sytuacje, wiele fajnych cytatów. Idealna na urlop.

Jest to niezwykle ciepła, pozytywna historia. Skłania ona do refleksji nad swoim życiem, doprowadza do łez, ale są to łzy, od których robi się lżej. Jest to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, ale z pewnością nie ostanie Już nie mogę się doczekać, kiedy sięgnę po drugą część! Polecam 💕

Ciepła, wzruszająca powieść obyczajowa. Gabriela Gargas potrafi otulić słowem niczym cieplutki, mięciutki koc. Polecam.

3 tygodnie męczyłam tę książkę. Dosłownie. Bardzo lubię prozę Gabrieli Gargaś ale niestety ta książka okazała się najsłabsza jaką czytałam tej autorki.

Dyskusje

1 473