Pomocnik historyczny nr 4/2017; Marcin Luter i reformacja. 500 lat protestantyzmu

Redakcja tygodnika Polityka Wydawnictwo: Polityka Seria: Pomocnik historyczny Polityki czasopisma
Polityka
Marcin Luter reformacja Kościół protestantyzm
czasopisma
Pomocnik historyczny Polityki
Marcin Luter reformacja Kościół protestantyzm

Zeszyt historyczny zaliczony czytelniczo. Kumulacja wiedzy dlaczego mnich augustiański odważył się wywiesić te słynne tezy na drzwiach jak donosi kronikarz. Dobre spojrzenie na ewangelickie reformy Braci w wierze. Godne uwagi:)

• Focus Historia/Świat Wiedzy Historia/Historia książki
  • Posiadam - czasopisma