O czym nie wie kret?

Okładka książki O czym nie wie kret?
Juliusz Wasilewski Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Seria: Czerwone - Zielone interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Czerwone - Zielone
Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
1985-01-01
1985-01-01
8320605911
znaki drogowe kret

więcej Więcej

Krociutenka ksiazeczka dla przedszkolaków, wprowadzajaca dzieci w zasady poruszania sie przy jezdniach i o bezpieczeństwie. Ksiazeczka pamięta rok mojego urodzenia, teraz cieszy mojego synka :)

• Moje przeczytane 2018
  • Przeczytane w 2017
  • Przeczytane z Hanią
  • Dla dzieci :)

Dodaj cytat z książki O czym nie wie kret?