Tajemnica faraona

Graham BrownClive Cussler Wydawnictwo: Amber Cykl: Kurt Austin (tom 13) kryminał, sensacja, thriller
The Pharaoh's Secret
Jacek Złotnicki
Egipt nowe imperium tajemnicza substancja

Okładka książki Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd Morrison
7,7
Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd...
Okładka książki Nożownik Clive Cussler, Justin Scott
6,9
Nożownik Clive Cussler, Just...
Okładka książki Gangster Clive Cussler, Justin Scott
6,3
Gangster Clive Cussler, Just...
Okładka książki Pirat Clive Cussler, Robin Burcell
7,0
Pirat Clive Cussler, Robi...
Okładka książki Projekt „Nighthawk” Clive Cussler, Graham Brown
6,7
Projekt „Night... Clive Cussler, Grah...
Okładka książki Snajper Clive Cussler, Justin Scott
6,7
Snajper Clive Cussler, Just...

Super sensacja! Rewelacyjna przygoda pełna ognia i wyjątkowego humoru. Polecam wszystkim, każdy znajdzie coś dla siebie! Zespół NUMA znowu w akcji!

Sensacja, przygoda, tajemnica - książka akcji . Bez rozczulania się , z amerykańskim poczuciem humoru w kazdej najdrastyczniejszej sytuacji . Z serii "zabili go i uciekł". Bajeczka dla twardzieli. Czyta się i owszem - szybko.

Rozpoczynającym przygodę z autorem nie polecam tej pozycji Trzeba być wytrwałym w czytaniu początek dość chaotyczny chociaż zakończenie OK w tej książce spotykają się wszyscy oprócz Dirka.

Po książki Clive Cusslera sięgam zawsze mając świadomość, że dostanę dobrą powieść przygodową. W przypadku Tajemnic faraona napisaną wspólnie z Grahamem Brownem byłem ciekawy co otrzymam i długo nie czytałem nic z przygód Kurta Austina. Dlatego tym bardziej z ochotą sięgnąłem po nią, aby przekonać się czy tym razem otrzymam coś lepszego lub może dobrą lekturę, która...

Super przygoda autorstwa Cusslera.
Tym,razem Włochy,Egipt.Malta,hm ciekawe kiedy autor.Pisał ostatnio o Malcie.
Podobało mi,się użycie Czarnej Mgły.Czegoś takiego nie znałem jeszcze,także.Dużo było,o sytuacji na Północnej Afryce.
Jedna z lepszych książek Cusslera.

Kolejna przygodówka pióra Cliva Cusslera, która trzyma w napięciu. Książka od ktorej nie można się oderwać , inne rzeczy idą na bok a Tajemnica faraona na pierwszy plan . Powieści tego typu są jak lekarstwo na nudę . Polecam gorąco. Warto się zagłębić .

Dyskusje

• 2018
  • Clive Cussler
  • Przygodowe
  • Cussler Clive
  • Sensacja

Dodaj cytat z książki Tajemnica faraona