Miasto Świętych Mężów

Patronat LC
Luis Montero Manglano Wydawnictwo: Rebis Cykl: Poszukiwacze (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
La ciudad de los hombres santos
Data 1. wydania:
2016-06-13
Katarzyna Okrasko, Agata Ostrowska
Rebis
dzieło sztuki Hiszpania kradzież literatura hiszpańska naukowiec niebezpieczeństwo pułapka sensacja śledztwo śmierć wyścig z czasem zabójstwo zabytki zdrada
La ciudad de los hombres santos
Poszukiwacze (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Katarzyna Okrasko, Agata Ostrowska

Oficjalne recenzje i

Koniec wszystkiego…

[ 3 ] Link do recenzji

Powieść przygodowa, którą wciąż dobrze się czyta, ale najsłabsza z całej trylogii - głównie przez niezrozumiałe przemiany bohaterów i rozwiązania przegięte nawet jak na taką konwencję.

Po 45 dniach, udało mi się pokonać to „dzieło”. Trzecia część przeciętnego cyklu jest najdłuższa i zdecydowanie najsłabsza. Nie dość, że infantylna to ciągnie się jak flaki z olejem. No i te irytujące feminatywy... Nie polecam.

OCENA-10/10 ARCYDZIEŁO

„MIASTO ŚWIĘTYCH MĘŻÓW” to ostatnia i najbardziej ekscytująca cześć trylogii „POSZUKIWACZE”, godna kontynuacja poprzednich tomów, w mojej ocenie najlepsza, najbardziej mroczna i tajemnicza, porywająca od samego początku do samego końca z mnóstwem zagadek, łamigłówek, legend i mitów, napisana z pazurem, ogromnie żałuję, że to już koniec tej niezwykłej...

Uwielbiam takie przygodówki, aż żal że to ostatni tom . Polecam każdemu kto lubi Indiane Jonsa 💗😁

Pod koniec autor lekko odpłynął... Ale i tak miło się czytało 😊 Szkoda, że to już koniec.

Bardzo podobały mi się książki z tej serii, jednak ta mnie mocno rozczarowała. Mam wrażenie, że jest zaprzeczeniem dwóch poprzednich. Mogłabym opisać wiele co mi się nie podobało ale nie chcę spoilerować (serio ta osoba akurat musiała zdradzić?) Nie rozumiem jak można było tak zepsuć całą serię..
Plus wyłącznie za sentyment.

Ostatnia część trylogii „Poszukiwacze”, ponoć najbardziej ekscytująca, właściwie niczym mnie nie zaskoczyła.
Lubię książki przygodowe, pełne zagadek i tajemnic z przeszłości, starożytnych ruin i skarbów oraz walki dobrych bohaterów ze złymi, więc wiązałam duże nadzieje na dobrą przygodę z tą serią. Jednak już po przeczytaniu pierwszej części moje pozytywne emocje uschły....

To zdecydowanie najlepsza część cyklu o Narodowym Korpusie Poszukiwaczy. Świetnie się bawiłam w towarzystwie bohaterów, których zdążyłam polubić w pierwszym i drugim tomie, oraz tych, którzy pojawili się dopiero w trzecim.
Instrukcja postępowania na wypadek ataku anakondy w amazońskiej dżungli - należy do moich ulubionych fragmentów. Autor pokazał się tu ze swojej...

"Miasto świętych mężów" czyli ostatnia część trylogii "Poszukiwacze" Tirso Alfaro po raz kolejny zmierzy z przeciwnikami z Voynich i projektu "Lilith".
Poszukiwania zawiodą Tirso i jego towarzyszy do Amazońskiej dżungli, a to co odkryje w ruinach pewnego miasta trafiając w niepowołane ręce może mieć tragiczne skutki dla dziejów świata i ludzkości.
Cykl "Poszukiwacze"...

Ostatnia część trylogii i zdecydowanie najlepsza. Manglano wyrobił się w pisaniu i czyta się o niebo lepiej niż poprzednie części. Natomiast przygody "Poszukiwaczy" nadal wciągają i świetnie bawią. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja. Świetne czytadełko. Polecam.

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Przeczytane w 2018
  • Przygodowe
  • Rok 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Miasto Świętych Mężów