Okładka książki Ciało twoje, kości moje... Rodzina i szkoła epoki Abdülhamita II w świetle tureckiej autobiografii
Grażyna Zając Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2013-01-01
2013-01-01
Turcja Kultura turecka Literatura turecka Turkologia Abdulhamit II Turcja w XIX wieku Turcja w XX wieku Autobiografia Autobiografia turecka Świat muzułmański
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Cypr: dzieje, literatura, kultura. Tom II Małgorzata Borowska (neohellenistka), Marta Byra, Michał Bzinkowski, Kaja Dybowska, Maria Kalinowska, Przemysław Kordos, Tomasz Kozłowski, Konrad Kuczara, Iga Michalska, Robert A. Sucharski, Joanna Wegner, Halina Werpachowska, Grażyna Zając
Ocena 7,3
Cypr: dzieje, ... Małgorzata Borowska...
Okładka książki Miscellanea Eurasiatica Cracoviensia. Understanding Eurasia Sławomir Cieślikowski, Tomasz Gacek, Cezary Galewicz, Artur Kaczor, Robert Krzyżanowski, Oleksandra Matyukhina, Marek Jan Olbrycht, Barbara Ostafin, Barbara Podolak, Tomasz Polański, Jadwiga Pstrusińska, Karolina Rakowiecka-Asgari, Marcin Rzepka, Szymon Skalski, Lidia Sudyka, Sylwia Surdykowska, Katarzyna Tułak, Hanna Urbańska, Robert S. Wójcikowski, Grażyna Zając
Ocena 0,0
Miscellanea Eu... Sławomir Cieślikows...