Gwiazda spadająca za dnia 8

Mika Yamamori Wydawnictwo: Waneko Cykl: Gwiazda spadająca za dnia (tom 8) komiksy
Hirunaka no Ryuusei
Data 1. wydania:
2013-12-25
Anna Karpiuk
Waneko
manga shoujo szkoła okruchy życia komedia
Hirunaka no Ryuusei
Gwiazda spadająca za dnia (tom 8)
komiksy
Anna Karpiuk
manga shoujo szkoła okruchy życia komedia

Jak ryczałem na tym tomie. Ta manga wywołuje we mnie zbyt dużo emocji. No i jeszcze jestem #teamshishio więc pewnie nie mam co liczyć na szczęśliwe zakończenie 🥲

Moje wrażenia:

Myślę, że moje wrażenia mogę podzielić na cztery relacje (trzy miłosne i jedną rywalizującą):

Suzume – Shishio

Dystans między Suzume a Shishio, z każdym kolejnym dniem ulega znaczącemu zmniejszeniu. Mur, który zbudowali między sobą, zaczyna się burzyć. Suzume jest szczęśliwa, że Pan Shishio w końcu otworzył dla niej swoje serce. I wierzcie mi lub nie,...

GWIEZDNY UPADEK

Bohaterowie komedii romantycznych czy też bardziej poważnych romansów, tak samo zresztą, jak ich uczucia, zaliczają swoje wzloty i upadki. Nie inaczej jest w przypadku „Gwiazdy spadającej za dnia” – w finale poprzedniego tomu wszystko się zmieniło, teraz Suzume i bliskie jej osoby muszą odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Co z tego wyniknie?

Związek...

Tylko jedno mi się ciśnie na usta: Noooo! Wreszcie!

Matura jest przeslodki jej chce takiego Pana 😍😍

Dyskusje